Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori, hogy a nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nő a barátnője pasijához megy férjhez?

Figyelt kérdés
A nővéremnek volt egy nagyon jó barátnője, aki a pasijával jegyes volt. A nővérem elszerette a pasit, összejött vele és most összeházasodnak. Mit gondoltok erről? Ez gyakori?

2015. nov. 11. 10:26
 1/7 anonim válasza:
Szerintem sokkal gyakoribb mint gondolnánk. De senki se fogja bevallani, hogy a kettes számúhoz ment.
2015. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem általában mindenki a saját pasijához megy férjhez.
2015. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D

Most a saját pasija, csak nekem valahogy ellenszenves, hogy elszerette a barátnője pasiját, és most a barátnővel rosszban vannak. Pedig nővérem előző pasija is ennek a barátnőnek az exe volt.


Én soha nem jönnék össze barátnő pasijával, főleg nem elszeretni tőle.

2015. nov. 11. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akit "el lehet szeretni", azért nem kár. Ettől még értem, hogy ez a két nő közt feszültség, és rámegy a barátság, de alapvetően azért a kapcsolatért, ahol a pasi lelép a barátnője legjobb barátnőjével vagy tesójával, azért a kapcsolatért és pasiért én egy lyukas garast nem adnék.
2015. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha el lehetett szeretni, nem is tartoztak össze, illetve az ő közös életük abban a formában addig tartott. Te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe, ha még nem vagy házas (de akár még házasként is...), ne ítélkezz.

Nem tudod irányítani, kibe szeretsz bele. Én most egy olyanba vagyok belehabarodva, akinek azóta lett kapcsolata, amióta megismertük egymást, és kezdetben, mivel semleges közeg volt, nem is volt téma a vonzódás, idővel alakult ki, ahogy jobban megismertük egymást. Nos, ő sem teljesen közömbös most már. Nem leszek mellékvágány, de ha mellettem dönt, és véget vet a másik kapcsolatának, nem fogom visszatartani.

2015. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én akkor is úgy gondolom, hogy kicsit gáz, hogy a pasijait a barátnője exeiből szedi. Ha csak egy példa lenne rá oké, de ez már a második.
2015. nov. 11. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont most férjhez megy, tehát remélhetőleg több nem lesz. Valami lehet a tesódban, ami a másik nőben nincs, és ezeknek a pasiknak megtetszett. Tudod, nem csak a tesódon múlt a dolog.
2015. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!