Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok? Felmelegített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Felmelegített kapcsolat vagy egy új kezdet egy másik férfival?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt az exemmel távkapcsolatban. A távolság ellenére nagyon jól megvoltunk, megértettük egymást és ne csak a párom volt, hanem a lelkitársam is. Viszont ahogy telt az idő egyre kevésbé tudtam elviselni a bezártságot. Mert hát ugye elég féltékeny típus és nem engedett sehova, azzal zsarolt mindig: Kimehetek, de ha kimegyek nem fog bennem többet megbízni.. Nem voltak barátaim, csak ő. Ráadásul így külföldön teljesen új nyelvvel még nehezebb. Nagyon szegények voltunk és minden tiszteletem anyué, hogy sikerült neki összespórolnia annyi pénzt, hogy végül egy új és jobb életet kezdhessünk. Ez neki nem tetszett és minden áron azt akarta, hogy hazaköltözzek. Szerintem inkább azért, mert lusta volt nyelvet tanulni. Négy évig nyösztettem és egy szót sem tanult meg németül :/ aztán egy évre rá 2-3 lánnyal csak úgy lefeküdt :/ ezt nehéz volt feldolgozni. Aztán így idővel egyre több elvárásai lettek velem szemben, már semmi sem volt neki elég jó. Én szinte kinyaltam neki a seggét is, mindent megtettem volna érte. De egyszercsak azt mondtam hogy stopp, nem akarom többet ezt. 15 éves naív kislány voltam, amikor elkezdtünk járni és mostanra már a gondolkodásom 20 éves koromra teljesen megváltozott. Egy 7-8 hónapja szakítottam vele és teljesen felszabadultam :)A munka gördülékenyebben megy van sok barátom ,bulizok, kirándulok sokat a családommal (már nagyon hiányoztak nekem)..stb. Tehát élek :)Ő bolt az egyetlen akivel szeretkeztem, tehát ez a kiélés dolog inkább a szabadságomra értendő. Viszont megismertem egy kedves itteni fiút, akivel ugyanaz történt, mint velem. Nagyon egymásra találtunk, ugyan olyan mint én és megszerettem nagyon :). Az exem tegnap viazont felkeresett, mert látja hogy boldog vagyok és látta a képeimet fb-n. Elkezdett nekem sírni, hogy kezdjük újra és majd meglátom, hogy minden jó lesz megint. :-o A nyáron megkérdeztem direkt(!!!)hogy ne kezdjük e újra és ne beszéljük meg, mert akartam volna adni még egy esélyt magunknak, de azt mondta hogy haljak meg és inkább keres valaki mást, mint hogy hozzám újra köze legyen..könyörögtem is neki, sírtam neki, de csak üvöltözött velem és felsorolta az összes hibámat :/ ..Most pedig csak úgy felhív és kérdezi milyen azzal a másikkal és hogy volt már e szex..ez nekem annyira kellemetlen. Ti mit gondoltok erről? Sokat szenvedtem és végül megtaláltam a helyemet, boldog vagyok. Az a srác a tenyerén hordoz engem és mindent megtesz értem, egy álom vele. Exem pedig azt mondogatta, nem érdekli hogy van mellettem valaki akkor is kijön majd hozzám és az övé leszek újra. Elkezdett úgy beszélni velem, mintha a barátnője lennék, miközben lefekszik a fél világgal..aztán mondta, hogy jajj lehet tönkre fogom tenni ezzel a kapcsolatodat- elkezdett nevetni aztán igy- de én nem akarok neked rosszat, azt akarom hogy boldog legyél...ez nekem..ez nekem mar sok. Ahogy beszélt velem, ahogy az anyám ellen akart sokszor fordítani...én ezt már nem tudom hova tenni..
2015. nov. 12. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mit beszélgetsz még vele? Mit hagyod, hogy zsaroljon, manipuláljon téged? Örülj, hogy volt lehetőséged, és kiléptél ebből a kapcsolatból! Tiltsd le a francba, és töröld ki az életedből.
2015. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

#1


Tök midegy törli-e, ha hajlamos rá úgyis a következő szarba fog belelépni innét is.

2015. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz is :D
2015. nov. 12. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát na ja. Aki egy volt pasiról ennyit tud írni ... ennyit novellázni egy befulladt kapcsolatról, és még tanácstalan is.
2015. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szükségem volt arra, hogy kiírjam magamból..és most tiltottam le mindenhonnan...elegem van már. Ti pedig ha még nem voltatok ilyen helyzetben nem kéne ekkorára nyitni a szátokat. Nem szeretem :) elég lesz egy hagyd a francba- válasz is. Köszönöm.
2015. nov. 12. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#4


A végén még meg is sajnálom... De inkább mégse :D Aki így járt az így járt, miért nem választott körültekintőbben?

2015. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kerdes?


Az exed egy taplo manipulativ gyoker, letiltottad, tehat megjott az eszed, ez a lenyeg :) (es igen, buta naiv faiatalbb koromban voltam hasonlo bantalmazo kapcsolatban, bar nem birtam 4 evig, az teny :D)


Csak elore nezz, ha meg is jelenik (bar az ilyeneknek csak a szaja nagy), akkor is el kell hajtani a busba, ahova valo.

2015. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
És örülj, hogy savaztunk, legalább kinyílt a szemed és remélhetőleg megjött az eszed is, de kibillentél a bizonytalan állapotodból.
2015. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!