Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért hiszitek azt, hogy akinek nem volt még barátnője az csak beérte veletek és később másokkal is kiakarja próbálni?

Figyelt kérdés

Sok ilyen aggódást hallok, de nem tudom miért kell valakit így leírni. Én egyszerűen nem tudok vonzódni a legtöbb lányhoz, lett volna több esélyem, de nem éltem vele, mert nem éreztem semmi vonzalmat, akik meg nekem tetszettek azok vagy foglaltak voltak vagy mást kerestek.

Nagyon örülnék, ha végre egy vonzó lányt találnék és nem arra gondolnék, hogy hát 3 hónapig vele leszek aztán lecserélem és a 10. lánynál megállapodok. Nem tudom miért kell minden férfit szexéhes, trófeagyűjtőnek leírni.


2015. nov. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez mindig így van.Ha te veszed el a szüzességét valakinek,csak idő kérdése,hogy le fog lépni.
2015. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Elso jogos, nekem is ezt mondta az exem aztan ugy dontott inkabb lelep. Szar dolog a szerelem, nem kivanom senkinek.
2015. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Náluk én voltam a barátomnak az első és bízom benne, tudom, hogy sosem csalna meg, de abban sajnos nem vagyok biztos, hogy később nem fogja úgy gondolni, hogy nem kalandozott és szerzett elég tapasztalatot és nem szeretné más lányokkal is kipróbálni, hogy velük milyen és legyen összehasonlítási alapja :( Pedig nagyon szeretem és nagyon remélem, hogy tévedek, mert nekem ő életem szerelme.

L

2015. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezért keresek egy olyan lányt, aki nagyon tetszik, és szeretjük egymást, csak szeretném megtalálni.
2015. nov. 12. 17:28
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem hiszem, keresgélhet ugyan nálam jobbat nem fog találni :D
2015. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: az elvárásaidat kellene lennébb adnod, mert a tapasztalataink a legfontosabbak, minden esetben. Ismerek olyan srácot is, aki 27 évesen még szűz volt, mert eléggé jól nézett ki, népszerű természetű is. Emberkezelési tapasztalatokat kell gyűjtened és így jobban megismerd önmagad igényeit, amely csak akkor lehetséges, ha külső vonzalom gátját átléped.

Ugyanakkor fontos a helyesírás: "kiakarja próbálni" - amikor az igekötő és ige közé egy másik ige kerül, akkor külön írjuk: ki akarja próbálni.

2015. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyit várok el, hogy tetszen, jókat beszélgessek vele és szeressek vele együtt lenni. Tapasztalatok nélkül is meglehet ismerni magunkat ehez nem kell más valaki sőt sok esetben inkább egyedűl működik, mert van, hogy inkább lehúzzák az embert, én önbizalmamat is ilyen megatív gyökerek húzták le amit sikerült egyedül önfejlesztéssel növelni és jobban is érzem magam.

Ha nem tetszik egy lány akkor nem tudok vele mit csinálni kell, hogy vonzodjak hozzá és hagyjuk ezt a külső belső dolgot én a lányt nézem az egészét.

2015. nov. 15. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!