Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 4év után se tudunk valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4év után se tudunk valakit elfelejteni az akkor igazi szerelem volt amit éreztünk?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 23:49
1 2
 1/11 Mumusan ***** válasza:
A szerelem mindig igazi. A fellángolás az ami felejtős.
2015. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hányszor lehetünk szerelmesek?
2015. nov. 12. 23:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokszor.
2015. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fish1 ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy elfelejteni? Minden kapcsolatomra emlékszem.

Vagy úgy érted, hogy 4 év alatt nem léptél túl rajta érzelmileg és nem zártad le? Akkor az gáz.

2015. nov. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is voltam igy
2015. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem tudod már megkeresni ?
2015. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, az igazi szerelem volt. Szerintem azért annyira nem sokszor szerelmes így az ember életében. Én 30 fölött vagyok, és 2X voltam eddig 30 éves koromig így szerelmes, és most, ez a harmadik.

Voltak ilyen enyhe dolgok, de az másmilyen.

Igen, ha valakit ennyire szerettél, azért az elég komoly dolog. Szeretnél újra vele lenni? egyáltalán voltatok már együtt?

2015. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehéz így megmondani. Lehetett igazi szerelem, de sokszor van úgy, hogy valakit nem is ismerünk, mégis évekig szőjük köré az álmainkat, felruházzuk a nekünk tetsző tulajdonságokkal, agyalunk, hogy mi lett volna ha.... Olyankor inkább csak egy képzeletbeli alakot szeretünk, akit kivetítünk valakire.

De ha ténylegesen együtt voltatok, természetesen lehetett igazi szerelem.


Általában nem egyszer vagyunk szerelmesek az életben, de nem is túl sok nagy szerelmet élünk át, csak néhányat.

2015. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a beteljesületlen szerelem is sokféleképpen megtörténhet, ha nem is voltatok együtt, ismerhetted közelről az illetőt. Onnan meg már nincs olyan messze az igazi ember, nem puszta rajongás, mint amikor a tinilányok szerelmesek a rockzenészekbe.
2015. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sexuálisan nem voltunk együtt

de nagyon sokat együtt voltunk, és mindig találkoztunk

Igen szeretnék újra vele lenni, találkozni, beszélni

De! Viszont, azt hittem itt leírtam, de csak privibe egy válaszolónak

Nekem van párom, és ő belé is szerelmes voltam/vagyok még most is, minden boldogságom, de ezt a fiút nem tudom elfelejteni, hirtelen valami történt... vele álmodok, rá gondolok .

magán életembe semmi probléma nincs


De...megtudnám keresni, meg is kerestem , bejöltem fb-n, amit utána le is töröltem, majd ő vissza be jelölt:D

de ellőtte pedig, 2éve ő kereset meg, és hívott fel. Semmi olyanról nem beszéltünk...de nagyon jól esett :)

Jó vissza rá gondolni, mosolyt csalt az arcomra, emlékeszem édes volt a csókja.

Jó rá gondolni, nagyon.

De nekem párom van, és a páromat nagyon szeretem őt szintén szerelemből!És ezt onnan tudom, mert ő érte olyan dolgokat tettem meg amiért másért soha se tettem volna meg! De ezt a fiút nem tudom elfelejteni teljesen. Hiányzik.

2015. nov. 13. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!