Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm, akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, akivel már jó ideje járunk, és már gyereket szeretnénk, de még mindig nem akar összeköltözni, csak kb heti 4-szer találkozunk. Pl ha fáradt, vagy rossz kedvű inkább nem jön át hozzám. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe véve azt, hogy egy gyerek egészséges felneveléséhez nem ártana egy helyen laknotok igen baj!

Hogy akartok gyereket ha még az összeköltözéshez sem vagytok elég érettek. Majd akkor gondolkodjatok gyerkõcökön ha összeköltöztetek

2015. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj. Lakva ismered meg a másikat igazán, és ha még azt sem tudod hogy tudtok együtt megbirkózni a mindennapokkal, hogyan reagáltok egymásra amikor fáradtak és rossz kedvűek vagytok, minek akartok gyereket? Egy gyerek megpróbálja a legjobb kapcsolatot is....még közös kutyát sem javasolnék amíg nem laktok együtt.
2015. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
ó te jó ég....
2015. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő is akar továbblépni? Kell neki adni jó nagy lapátokkal a kényeztetést, simogatást, odabújást, szerelmeskedést, kedveskedést főzéssel is, kikapcsolódásokat, egy-egy szabad hétvégén akármelyik kis vidéki panzióban, wellness-ben. Kell a nőknek az ilyesmi, nem lehet mellőzni :)

Nem tudom, hogy milyenek vagytok, amikor heti 4szer találkoztok, de a sablonosságot próbáld/próbáljátok mellőzni + egy jó nőnek szüksége van egy bizonyos mozgástérre is: egy nagyobb szekrény ruháknak, fürdőben az intim cuccai, egy kis konyharész olykor főzni, ez a minimum, amiben egy felnőtt nő már eléggé jól érzi magát.

Ezeket általánosan írtam, nem tudom, hogy milyenek a lehetőségek, de ilyesmiben kell gondolkodni közösen vagy egyénileg.

2015. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyereket akartok, de még nem éltek együtt? Szerintem azért ezt a sorrendet nem ártana betartani...De ez csak az én véleményem.
2015. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne akarjatok gyereket. Innen üzenem neki, hogy a gyereket nem fogja tudni félretenni, ha fáradt, vagy rosszkedvű. Ha képtelen ezeken felülemelkedni, akkor abszolút éretlen a gyerekvállalásra.
2015. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

>gyereket akarunk

>de azért összeköltözni nem


Ezt hogyan találtátok ki? Előbb éljetek együtt egy jó ideig, aztán jöhet a gyerek.

2015. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!