Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van egy 30 feletti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy 30 feletti férfi és még bulizgat, csajozgat az bennetek rossz véleményt kelt, hogy még nem feleséget keres (sokat csalódott, nem hisz senkiben), nem gyerekezik (nincs neki, holott már kellene) és még élni akar?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok, de nem akarok családra gondolni egy 4 éves rossz kapcsolat után. Szükségem van élni.
2015. aug. 1. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem lepne meg, hogy egy több éves kapcsolat után nem akarsz fejest ugrani egy újabb komoly kapcsolatba.
2015. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészségtelenebb, ha hosszú kapcsolat után egyből párkapcsolatra vágyik az ember. Idő kell a regenerálódáshoz.
2015. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy már "kellene" gyerek? Ki szerint? Jobb lenne, ha az előző kapcsolatban vállalt volna, és most vasárnapi apuka lenne?

Szerintem csak a megfelelő partnert kell megtalálni (nehéz), akiben meg tudsz bízni. A többi jön magától.

2015. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, nincs olyan, hogy ez vagy az kellene, azt csinál mindenki, amit akar.
2015. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én már 3 hosszabb kapcsolaton vagyok túl, 3 csalódással. Egyik megcsalt, másiknál papucs voltam, 3. sokat veszekedett velem mindenen, betegesen féltékeny volt, ha lementem a boltba, akkor is azt hitte, hogy fűzöm a pultos nénit. Már nem tudom meg lehet-e bízni egy nőben.
2015. aug. 1. 22:15
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Először ismerd meg alaposabban azt, akivel össze akarsz jönni, és ha a legkisebb rossz érzésed is van, akkor inkább hagyd. Van másmilyen nő is, csak rosszul választasz!
2015. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen dolgoknál, hogy az ember előre nem tudhatja, hogy mit hoz a jövő. Bár ez mondjuk jó is más szempontból, de most nem ez a lényeg. Az ember kezdetben, ha végre sikerül, egy nagy nehezen összejövő kapcsolat elején hacsak nem csalódott túl sokat, hajlamos azt gondolni, hogy végre megtalálta azt, aki hozzá való, akiben megbízhat. Minden szépen alakul, telnek az évek, aztán valami miatt mégis jön a szakítás. Az eltelt, elveszett éveket pedig nem lehet visszahozni, mehet a levesbe, az időt sajnos nem lehet visszatekerni, hogy az ember újra kezdhesse.
2015. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő jelleme, akivel voltam, kb 1-2 év után bontakozott ki. Először nagy a vonzódás, a szerelem, de utána kitör a rendes ego. Nem tudhatom ezeket előre, akkor bele se kezdtem volna.
2015. aug. 1. 23:08
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű, hogy közben öregszik az ember, már nem néz ki úgy, mint 25 évesen (pl az arcom eléggé megereszkedett a sok stressztől, eléggé meg is kopaszodtam). Akkor még sok nőnél lett volna esélyem, mára ez már nem ennyire derűs. Ha mást választok, lehet megtalálom az igazi páromat. Ma meg már azok a nők nem biztos, hogy szóba állnának velem, akik régebben igen.
2015. aug. 1. 23:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Bennem egyáltalán nem kelt rossz élményt. Van egy ilyen ismerősöm és meg is értem őt. Bár még olyan hosszú kapcsolatom nem volt, de a rövidebbek is kiborítottak, hát még ha lett volna 4-5 éves kapcsolatom is...
2015. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!