Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nagyon aranyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon aranyos, de sosem bókol, kevésbé romantikus/hagyományos beállítottságú. Mit tegyek, hogyan célozzak, hogy villantson egy kis ilyesmit?

Figyelt kérdés
20/N és 25/F

2015. nov. 15. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom, hogy ha egy férfi alapból nem bókol, akkor hiába erőlteted. Egyszer-kétszer megteszi esetleg a kedvedért, de az olyan, hogy inkább ne tette volna... mert kényszeredett, természetellenes bókok jönnek ilyenkor. Volt, hogy az exem próbált a kedvemben járni, és olyan dolgokat tenni, amiket én vártam tőle, de ez érződött is, és inkább rosszul esett, mint jól.

A mostani páromnak eleve ilyen a természete, ezért is választottam. Senkitől nem lehet elvárni, hogy úgy viselkedjen, ami nem tartozik a természetéhez. Vagy elfogadod olyannak, amilyen, vagy keresel olyan társat, aki erőlködés nélkül is meg tudja adni azt, amire vágysz.

2015. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

De csak olyat mondana, amit úgy is gondol, szóval ha a kérésem nyomán mondaná, attól még ugyanúgy igaz lenne. Szerintem kérés nélkül egyáltalán nem fog mondani kb. semmit, talán félévente 1X. :P

De nem akarok csak úgy kérni ilyet, inkább célozgatnék.

2015. nov. 15. 23:57
 13/17 A kérdező kommentje:
Ú, biztos nem keresek mást. Ez az apróság van csak, ez sem akkora probléma. Nagyon kedvelem, teljesen az esetem.
2015. nov. 15. 23:58
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

Ültök a tévé előtt... Épp beleiszik a borsodiba...


"há villancsá' mán' egy kis romantikát!"

"púúúúúúúúúúúú púúúúúúúúúúú púúúúúúúú"

"EZMIVÓT?! TE BETEG ÁLLAT!"

"Há' most morzejeleztem le, hogy szeretlek drágám és szép a csecsed höhöhöhöhöhöhöhöhö! Na hozzá' egy másik üvegge' küömben letolok egy nyakast, csak úgy recseg!"

2015. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"De nem akarok csak úgy kérni ilyet, inkább célozgatnék."

Na ez a legrosszabb, amit tehetsz. Ha tényleg fontos neked, akkor legyél egyértelmű, de csodára ne számíts, az ember természete nem nagyon változik már felnőtt korban (csak nagyon indokolt esetben).

2015. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14-es, ez mi a szar volt? :D

Én szoktam úgy beszélni mint az első mondat, viccből, de a többi 3 sor, az nem stimmel, sem ő, sem én nem nyilvánulunk így meg. :P

2015. nov. 16. 14:42
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát pedig ma céloztam, leírnám hogy hogy, de attól félek esetleg meglátja ezt a kérdést. :D Bár vajmi kicsi rá az esély. :D És pár órára rá, mondott egy kedves mondatot. :D
2015. nov. 16. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!