Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik szakítottak és újrakezdté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szakítottak és újrakezdték: Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Vagyis meddig voltatok külön, tartottátok közben a kapcsolatot? Miért lett vége először?
2015. nov. 17. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Másfél év után, tartottuk (muszáj volt), több oka volt.
2015. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És meddig voltatok külön? Miért lett vége?
2015. nov. 17. 09:38
 3/11 anonim ***** válasza:

#2:

Ha félreérthető lettem volna: másfél évig voltunk külön, utána kezdtük újra. Több oka volt, nem fogom most részletezni.

2015. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreértettem a választ. Köszönöm! :)
2015. nov. 17. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem volt ilyen élményem, de környezetemben volt már példa rá. Először azért szakítottak, olyan másfél év után, mert fiatalok voltak az első találkozáskor, még gimiben jöttek össze, és hát, szerettek volna kalandozni, ismerkedni. Időnként valamilyen szinten tartották a kapcsolatot, majd olyan két év után ismét megpróbálkoztak a dologgal. A bizalom addigra mindkét fél részéről elszállt, de azért próbálták onnan folytatni, ahol abbahagyták. Az eredmény kb katasztrófa volt, nem is tartott tovább két hónapnál.


Szerintem felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Ha a kapcsolatnak nem külső körülmények miatt (távolság, nagyon korlátozó környezet) lett vége, amik idővel megszűnnek, és utána minden jó, hanem valami jellembeli dolog, ami idővel ismét kiütközne, akkor ott nehéz ismét úgy újrakezdeni, hogy az tényleg működjön.

2015. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Lehet de ha mind2 en tesznek az ügyért és változtatnak akkor működhet! :)

2015. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen, de tudok ilyenről. Egy volt főiskolai évfolyamtársam anyja és az ő fiatalkori nagy szerelme jártak így, fiatalon a körülmények miatt váltak külön, aztán mindkettőnek lett családja mással, de mindketten elváltak, és utána újra összejöttek. Évek teltek el, a volt évfolyamtársam is már nagyobb gyerek volt, nem kicsi. Sokat változtak a körülmények.
2015. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: megváltoztatni magam, azt, aki vagyok egy olyan ember kedvéért, akivel egyszer már úgy döntöttünk, a természetes valónk nem illik össze? Hacsak valami nagyon nyomós okom nincs rá, ezt nem vállalnám be. De azoknál sem teljesen értem, akik bevállalják. Bár nekik sok sikert kívánok a dologhoz, minden rosszindulat nélkül.
2015. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Persze ok rosszul fejeztem ki magam...nem kell teljesen megváltoztatni magad mert vmiért csak tetszel neki stb stb...csak egy két vonásod max..ami érthető h nem kéne erőltetni ha kapcsolatban vagy...én erre gondoltam :)
2015. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sok minden lehet a szakítás oka. Én is voltam ebben a helyzetben, 3 hónap után kezdtük újra, addig semmi kapcsolat nem volt, aztán tartott két hétig. Valóban az van, hogy ha jellembeli gondok vannak, akkor nincs értelme újrakezdeni. Előfordulhat félreértés, sértődés, illetve ha mindkét fél meg tud változni, akkor működhet újra. Rossz az a gondolkodásmód, hogy felmelegítve csak a töltött képoszta jó, ezt azok mondják, akik egy újrakezdést úgy tudnak elképzelni, hogy folytatják onnan, ahol abbahagyták, akkor persze, hogy nem működik. Folytatni tilos. Csakis új alapokkal lehet valamit újrakezdeni, így viszont lehetséges és vannak arra példák, hogy utána boldogok lettek egymással.
2015. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!