Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszállottság? Felejteni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszállottság? Felejteni nem tudás? Psychopataság? Az őrület maga? Gyíkságom bizonyítéka? A Halál előszele ("Ön túl szánalmas, ahhoz, hogy életben maradjon")?

Figyelt kérdés

körülbelül egy 10 évvel ezelőtti dolog ami még sokszor eszembe jut - utoljára 10 éve volt jobban közöm egy olyan lányhoz - szó szerint lányhoz, mert 13,5 voltam akkor én, ő pedig 14. De jóóóó ég... Őt ismertem 8 éve, minden baromságot megjegyeztem amiket mondott, bizonyos dolgoknak csak miatta olvastam utána, hogy majd hozzá tudjak szólni - és az a úgymond "szar" hogy máig nem tudom lett volna-e ennek folyamánya. Én úgy tudom, hogy lehetett volna, csak időhiány volt, másrészt nálunk itthon olyan rossz események voltak ami rám kihatott, illetve ilyesmik. De életemben egyszer szemeztem úgy "nővel" (lánnyal) hogy jó ég... Nem is tudom leírni, de máig egy meghatározó élmény volt. Már-már eufórikus. Aztán mikor el kellett más suliba - középiskola jött - akkor egy egész nyár volt emiatt depresszív nekem.


És ezek azok az eufóriák, amik exeimnél hiányoztak. Külsőtől függetlenül. Volt köztük mindenféle külső, stílus, személyiségjegyek... De az a bizonyos eufória, az a kicsit őrült vágy elmaradt... És hiányzik is. Tartól tőle, hogy olyan már nem lesz többé. Még így is ott tartunk, ha a képeire (sok van belőle nekem, egész az általános iskolától, mai fészbúkvilágban meg még könnyebb a dolog) "megyek el" az időnként jobb érzés lelkileg, mint ezek a béna szexek, amikről írtam. És mindig reménykedem benne, hogy majd összefúj az élet valahol-valamikor, mert nálam ez olyan, hogy érdekes mód mindenhova eljutok-elérek... és mindeb múltbéli le nem zárt ügy tisztázódni szokott. Valahogy és valahol mindig lezárul az a pár még nyitott dolog, amiket még nem sikerült lezárni (szerencsére fogynak, újakat pedig nemigen nyitok, elég volt ez is bőven)


Ez megszállottság? Lehet-e ezt valami radikálos módszerrel megszűntetni? Részben épp saját múltam felszámolásával vagyok elfoglalva...



#szánalmasság #megszállás #Psycho #őrült #elmebeteg #nem teljesen normális #megzeberedett #megháborodott
2015. nov. 17. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, hogy psychopataság, olyan van, hogy pszichopátia, ami teljesen más. A pszichopatáknak nincsenek érzéseik, lelkiismeretük, legfeljebb megértik azokat. Te meg egy csöpögős vadidióta vagy.
2015. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1


Kétlem, hogy ez tudományosan helytálló...

2015. nov. 17. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdésednél válaszoltam, akkor még nem láttam ezt a kérdést. De röviden azért itt is összefoglalom, amit írtam:

A fejedben van egy ideál, amit TE kreáltál (az egy dolog, hogy egy valós személyhez kötötted, de őt valójában nem ismered közelről, nem volt vele párkapcsolatod).

Gyártottál egy álomvilágot, hogy milyen lehet vele egy kapcsolat, és innentől kezdve ehhez mérsz mindent és mindenkit. Egy általad idealizált képhez, ami a valóságban nem létezik.

Pygmalion-effektus: faragtál egy szobrot és beleszerettél.

És ennek az idealizált képnek egy hús-vér ember természetesen SOHA nem fog tudni megfelelni, mert ilyen ember, ilyen kapcsolat a valóságban nincs.

2015. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!