Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok? A régi mellett maradnátok, vagy az új mellett?

Figyelt kérdés

1.: régi, megszokott, évek óta tartó, kényelmes, de szerelem nélküli, unalmas kapcsolat.

2.: új, izgalmas, szerelmes, boldog, de még ismeretlen, nem tudni meddig fog tartani.


kort és nemet is írjatok :)


2013. júl. 14. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Régi :D 19/F. Azt a régit is jó könnyen fel lehet dobni ;)
2013. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
háát, nem biztos, hogy könnyen... az kimaradt az elsőből, hogy sok a veszekedés.
2013. júl. 14. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
az újat, mert ha a régit igazán szeretted volna nem szerettél voln bele az újba. (szerintem) 16/L
2013. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én szoktam. Az újat válaszd, és a régivel úgy szakítasz, hogy megbeszélitek, és nem veszekedtek, hanem jó kapcsolatban váltok el, így a régihez vissza lehet járni szexelni amikor van hozzá hangulatod.
2013. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már eldöntött kérdés. Csak minden kapcsolat előbb utóbb az első stádiumába jut ha a felek nem tesznek azért, hogy fenntartsák a kölcsönös vonzalmat. A lángoló szerelem nem tart örökké, és nem lennének 20-30-40 éves működő házasságok ha mindenki mindig tovább állna mert az új megint izgalmakat ígér. Egy életen át tartó hűség komoly szellemi és érzelmi érettséget kíván ami sokszor csak a kor előrehaladtával, a család és a gyerekek által ébresztett kötelességtudat és szeretet érzésével adatik meg. Előbb utóbb minden kapcsolatban eljön amikor elmúlik a szerelem, esetleg van egy vagy több mélypont. És ha ekkor belép egy harmadik akkor sokszor nem tudunk kitartani a régi mellett. A te esetedben el kell döntened, hogy mit nyerhetsz és mit veszíthetsz.
2013. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!