Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem gondoltok bele, ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoltok bele, ha megcsaljátok azt akit igazán szerettek, akkor már soha többé nem lesz bizalom, és elveszítitek az akit szerettek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 12:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nem gondolják így. Úgy gondolják nekik jár a félrekufirc.
2015. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Te biztos nagyon fiatal vagy még... Ha megadná az ágyban sok év után is amit az elején akkor sosem lépnénk félre, meg nyitott lenne sok dologra is... De általában a nőknél sok a tabu, illetve 3-4 év után már nem érdeki a nagy többséget a szex ez itt a gond. 38/F és nem fájdalmat akarunk okozni a másiknak, hanem csak boldognak lenni, szerintem sokkal jobb lenne egy nyitott társadalom és nem lenne ennyi válás, meg megcsalás... És mielőtt a fejemhez vágjátok a párom is lehetne férfival nem vagyok önző...
2015. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es ! Ismered azt a szót hogy válás? vagy szakítás? mi jogon jössz te ahhoz hogy ebben is a nőt hibáztasd?
2015. nov. 20. 13:05
 4/26 anonim ***** válasza:

Leszarják.

37/N

2015. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

A szexpartnerem házas. A házastársa 7 éve nem feküdt le vele. Szereti, ragaszkodik hozzá, nem akarja elhagyni, a házastársát sem, és a közös gyerekeiket sem. 4 év önmegtartóztatás után határozta el, 40 évesen, hogy félre fog lépni, nem bírja így tovább. Bizalom már akkor sem volt köztük, viszont állandó bűntudat gyötri, és halálosan retteg attól, hogy kiderül a hűtlensége, és elveszíti azt, akit szeret.


Direkt kerültem a válaszban a nemek megjelölését, nem adok alapot egy újabb férfi kontra nő vitának.

2015. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

2 es akkor nyugodtan élhetsz egyedül, és lehet minden héten új partnered nem? De nem kéne mást a háta mögött megalázni.

Persze nem jó ha nincs sex egy kapcsolatban, de akkor hagyd ott keress olyat ahol van, mint írtam ha kell akkor minden héten újat ilyen egyszerű...

2015. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
A leggusztustalanabb dolog, amit ember megtehet egy másikkal szemben. Nálam nincs rá mentség, aki erre képes, az nem szereti igazán a párját, csak önmagát.
2015. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Akkor egy hasonló kérdéshez írt vélemény:


"Azért ezen a fórumon azt is figyelembe kell venni, hogy zömében fiatal, tartós(10, 15, 20 év) párkapcsolat terén szerényebb tapasztalattal bíró, gyermektelen tagok lökdösik egymásnak a labdát."


Igaza van.

20 évesen, pár hónapos, éves kapcsolatban, szülői házban, vagy albérletben élve, minden anyagi és erkölcsi felelősségvállalástól mentesen, az, a legnagyobb aljasság, amit a másik megtehet. És az teljesen rendben is van, hogy 20 évesen így gondolják a legtöbben. Az élet csak később kezd el bonyolódni.

2015. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem gondolok bele.
2015. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
Kedves mindenki! Eddig mindig szakítottam, de most egy boldog család vagyunk és szeretem a párom és a gyermekem is. És nem megyek félre fűvel-fával, inkább maszturbálok, de ha adódna egy lehetőség egy titkos szeretőre akkor nem állnák ellen. Sajnálom, hogy ő a gyereknek él és 5 évvel idősebben kevesebb erre az igénye, nem őt akarom megalázni, egyébként meg nem potyognak az égből a szeretők, így lehet sosem fogom megcsalni őt. De sarazzatok csak nyugodtan... Vele egyébként a szexet meg sem lehet beszélni mert nem szeret róla beszélni.
2015. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!