Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kit válasszak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak mi alapján döntsek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 1 éve vagyok egyedül ennyi kellett,hogy kiheverjem hogy elhagyott az élettársam. Eddig nem nagyon közeledtem senki felé. Van egy férfi ismerősöm akit fél éve ismerek a családunk barátja vele minden nap beszélek nagyon jól kijövünk egymással olyan mint én csak férfiba. Ugyan azok a dolgok érdeklik mint engem stb. Viszont megismerkedtem egy korban hozzám közelibb férfival a munkahelyemen. Nem sok közös van bennünk de nagyon kedves velem és igyekszik. Mindketten szeretnének velem együtt lenni de nem tudom kit válasszak. Van egy kutyám akit lakásban tartok ez még jobban megbonyolítja a dolgokat mert a férfi akivel a munkahelyemen ismerkedtem meg nem nézi jól szemmel, hogy bent tartom a kutyát és ez miatt nagyon sokszor vitába keveredünk. Válasszam azt akivel minden közös és megértjük egymást vagy legyek olyan valakivel aki pusztán kedves de teljesen mások vagyunk? Segítsetek!
2015. nov. 21. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se. De ha már túl magányos vagy, akkor az elsőt, az idősebb pasit.
2015. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi választás elé kényszerítene a kutyám miatt, akkor egyértelmű, hogy számomra ő már felejtős.
2015. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" Van egy kutyám akit lakásban tartok ez még jobban megbonyolítja a dolgokat mert a férfi akivel a munkahelyemen ismerkedtem meg nem nézi jól szemmel, hogy bent tartom a kutyát és ez miatt nagyon sokszor vitába keveredünk."


Kezdjük ezzel.

Valami baj van a kolléga szemével?

Tán kancsal?

Nem értem mi köze hozzá,hol tartod a kutyádat.

Pláne,hogy még képes vitatkozni.

Válaszd az elsőt,azzal jól kijössz,sok a közös bennetek,és legalább nem akarja megmondani hogyan éld az életed.

2015. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A munkahelyi pasast felejtsd el! A kutya irant taplalt ellenszenv es a kuozos erdeklodes hianya mistt.

Az idosebb pasival kezdj ( csalad baratja) , mert vele illetek ossze. Kerdezd meg, de szerintem szeretni fogja a kutyad ! Az a fontos, h a szemelyisegetek es hobbijaitok osszeillik.

N

2015. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért tőlünk kérded kit válassz? Amikor már választottál is.

A kérdésedből egyértelműen látszik, hogy a munkahelyi pasast favorizálod. Én őt rossz választásnak tartom.

De a te döntésed.

2015. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!