Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek belemenne abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenne abba, hogy csak titokban legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Ultimátumot kaptam a szüleimtől, vagyis inkább apától.

Megkaphatom azt a lakást, amit kiválasztok, finanszírozza az átalakítását, berendezését, mindent. Cserébe annyit kér, hogy hagyjam el a barátomat és adjak esélyt másoknak is...

Nem kedveli, szerinte nem hozzám való.

Májusban érettségizem, Budapesten fogok továbbtanulni és minden vágyam egy saját lakás, már ki is néztem, hogy melyik környéken lenne, hogy nézne ki belül. De a barátomat sem akarom elveszíteni, mert amiért apa nem kedveli, én nagyon szeretem és 2 éve együtt vagyunk.


De mi van, ha megbántódik, mert ilyet kérek tőle?


2015. nov. 28. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Undorító lelkületű apuka undorító lelkületű lánykát nevelt meglepőmódon. A probléma csak az, hogy az ilyen férgeknek, mint a Kérdező van általában olyan becsületes, rendes barátjuk, aki simán belemenne ebbe, mert akkor a kis senkiházinak boldogságot okoz, és szegénykének mindene meglenne... Szegény párod ilyennel van együtt. Helyedben elbujdosnék, hogy egyáltalán eszembe jutott.
2015. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy nagyon nagy vonzerő számodra egy ajándékba kapott saját lakás, amit sokan mások jó esetben is hosszú évek kemény munkájával tudnak megteremteni maguknak, de ha valóban szereted azt a fiút, szerintem érdemes lenne fordítva beleképzelned magadat ebbe a helyzetbe:


Van egy barátod, akinek gazdagok a szülei, a tieid nem.


Szeretitek egymást, de az apja rossz szemmel nézi a kapcsolatotokat, ráadásul pusztán amiatt, hogy a te családod átlagos anyagi körülmények között él, ezért zsaroláshoz folyamodik, és felajánl a barátodnak egy lakás azért cserébe, hogy téged dobjon el.


Te mit éreznél, hogy élnéd meg ezt a helyzetet?

2015. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kidob téged a barátod ha ezt így felveted neki. Tudod a szeretet felbecsülhetetlen, pénzben nem mérhető. Ha elveszted akkor majd átgondolhatod az értékrendedet magányodban de a saját lakásodban. A barátod jobb lányt érdemel. Engedd el.
2015. nov. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 HutOfBabaYaga ***** válasza:
Kérlek, írd meg néhány sorban, hogy mi lett végül !
2020. máj. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!