Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit akar valójában? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar valójában? L

Figyelt kérdés

Jó kapcsolatot ápolok egy sráccal. A kapcsolatunk baráti. Mióta ismerem, párkapcsolatban él. Kb. 5 éve van együtt a barátnőjéve. Mióta szingli lettem, nagyon sok célzást tett kettőnkre.


Az elején biztos voltam benne, hogy csak poénkodik, de aztán már leesett, hogy halál komolyan beszél. Szinte mindig intim beszélgetés volt köztünk. Nagyon diszkrét srác mellesleg. Természetesen a szexualitás is feljött, nagyon érdekelte mindig is, vajon milyen lenne velem. Nagyon kíváncsi és érdekes figura, viszont egyszerű srác. Nem nyálgép, nem csajozógép.


Az igazat megvallva ha szakított volna és elém áll azzal az ötlettel, hogy próbáljuk meg, belementem volna. Mára már vannak fenttartásaim vele kapcsolatban úgy általánosságban véve. Nem feltétlen hiszek neki és bízom benne. Pont ezért nem kergetek hiú ábrándokat, viszont érdekel, hogy mi váltja ezt az egészet ki.


Tény, hogy korahamar összejött a lánnyal. Egy jó ideje ahogy beszél, panaszkodik, viselkedik, amit az arcán, szemében látok, nem épp a szerelmet sugározzák. Inkább a...? Nem is tudom, hogy mit.


Kb. két hete találkoztunk és beszélgettünk kicsit hosszan. Illetve futólag is szoktunk. Mindig érdeklődik, hogy van e már valakim, de közben látom, hogy nem repes, ha pasikról beszélek neki. Így volt ez legutóbb is. De, ő kérdezte. A szexuális életemről is szokott kérdezni, szinte mindig. Hogy aktív vagyok e, van e valakim, mizu e téren. Faggatózik rendesen. Szóval a magánéletemre igencsak kíváncsi. Persze én is érdeklődöm, mármint nem a szexuális életéről, hanem úgy általánosságban. Azt mondja okés. Bár nem túl magabiztosan, sőt. A lányt úgy kezeli, mint egy kiskutyát, ami idomításra szorul még, de ő teszi a dolgát. Csúnya hasonlat, de igaz. Régebben kérdeztem, hogy miért nem szakít, mert ez a kapcsolat nem tűnik boldognak, látom, hogy szenved stb. Elzárkózott a választól. Ha ez szerelem, akkor én ugassak. De lehet, hogy az.


Azt is észrevettem, hogy valószínű a lány tiltja tőlem. Valószínű fix igéret is elhangzott 4szem között a szájából, hogy nem beszél velem és társai. Nem tartja be! Szóval tilos velem beszélnie, meg minden más nőneművel gondolom.


Nem lenne rossz srác, csak sok a kérdéses dolog. Mondott olyasmiket, hogy ideális barátnőnek tart. Illetve többször magára tereli a szót, a mesélek, hogy ez meg az fontos nekem egy férfinál, egy párkapcsolatban. Nem vagyok már tini, sok mindent észreveszek egy fiún, érzek valamit a "levegőben" az erős vonzalmon kívül, amit nem egyszer bevallott már. A tekintetnek sokszor ereje van.


Nem akarok halucinációkat, meg azt, hogy elfogult legyek, de ez nekem már nagyon zavaros. Ha ezzel a lánnyal tervez, mert régebben, ami igaz már nem most volt így állt a dolog, akkor mi a frásznak van ez az egész?


Én ha szeretek valakit, számomra nem létezik más. Ő sosem beszél így a csajról, se semmi. Inkább úgy, mintha egy szobor lenne, ami alakulgat.


Engem csak az okok érdekelnek. Nem azért kérdezem, mert akarok tőle valamit. Régebben nem tagadom, megfordult sokszor a fejemben, de mára már nem. Nagyon ingatag, zavaros minden, túl bonyolult az egész. Tőle is megkérdezem majd miért van ez, de előtte érdekelne pár külső vélemény.


Szóval miért van ez nála?


2015. nov. 20. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vidéki a srác vagy kertesházas környezetből származik, Te pedig nagyvárosi vagy ahol senki nem tud a szomszédjáról semmit?
2015. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem vidéki. Miért? Mire szeretnék kilyukadni?
2015. nov. 20. 22:41
 3/12 A kérdező kommentje:
*szeretnél
2015. nov. 20. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálok rájönni az okra.
2015. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kufircra kellenèl neki ne gondold túl újdonság lennèl ha szeretne kèrdès nèlkül elhagyná a nőjèt akkor panaszkodnak a hűtlen ffiak ha beakarnak vágodni a kiszemeltnèl a friss husinál ;) szereti a barátnőjèt biszont kell neki 1 vèsz tartalèk látja rajtad hogy inponál neked ha nyja a sodert vagyis cèlozgat ,kamu a srác mègha csendes is ,ahogy mamám mondaná lassú viz partot mos :) ne ringasd magad hiú ábrándokba : D
2015. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 Még jó, hogy írtam: nem azért kérdezem. :D


Szerintem ez nem ilyen egyszerű.

2015. nov. 20. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeretőnek kellenèl neki ő tart a barátnőjètől de őt tartja aszonyának átvitt èrtelembe èbresztőőő :)
2015. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legfontosabb ismeret ehhez a helyzethez, hogy 50%-ban TErajtad múlik, mi lesz a kapcsolatból.

Ne vedd már 100%osan determináltnak a helyzetedet az ő akarata által!

Ezt simán tudod a javadra fordítani.

Persze világos, hogy jellemfürkészőben vagy, és lehet, hogy a rossz jelleme miatt inkább leteszel róla.

2015. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező a szerelem jön magától nincsenek gátak akadályok kèrdèsek sodrodik magától valószinűleg ki akar használni lelki szemetes ládának ès pluszba megakar kapni addig vagy neki èrdekes mèg meg nem kap de szereti kötödik a barátnőjèhez ne pazarold az idődet van saját èleted ahogy ő ugy te is èld a tièdet ,,időpocsèkolás
2015. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy le szeretne velem feküdni. Ezzel senki semmi újat nem mondott. A negatív kommentelők meg kaparják elő a töküket, mert 100%, hogy éppnolyan tòketlen csávók, mint az említett csávó. Nagyon átlátszó, sablonos szövegetek van, amiből nem sok értelem sugárzik. Annyánasszony katonái.
2015. nov. 21. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!