Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar valójában tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában tőlem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szakított velem a barátom mondván hogy neki most semmi féle kapcsolatra nincs szüksége. A szakítás után sokat veszekedtünk és a vége felé össze vissza hazudozott. Ezek után több mint egy évig nem beszélgettünk de végül ő keresett és bocsánatot kért azért, amit tett velem. Beszélgetni kezdtünk aztán megkért hogy találkozzunk, hogy tisztázzuk a dolgokat. A találkozás során elmondta hogy szégyelli magát a történtek miatt és többször is kitért arra hogy azóta hány fiúval és milyen fiúkkal volt dolgom. Kicsit olyan érzés volt mintha nem hagyta volna nyugodni ez a téma. Olyan kérdéseket feszegetett hogy mi lett volna ha mi együtt maradunk. Egy későbbi beszélgetés során elmondta hogy minden meg van bennem és szépnek is tart. Ő úgy tudja csak barátként gondolok rá és ha fiú kerül nálam a képbe elég érdekesen viselkedik. Mit akarhat valójában tőlem, mert elvileg mindketten csak barátok vagyunk de én már nem tudom mit érzek pontosan.

2015. okt. 30. 15:01
 1/3 Sanaz válasza:
Én a helyedben elfelejteném. Teljesen felesleges kitenni magad ennek az érzelmi bizonytalanságnak. Problémás a pasi, találsz magadnak stabilabb srácot, aki nem kínlódik össze-vissza és ezáltal nem is okoz lelki problémát.
2015. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nemértem miért vagytok ennyire naívak lányok.. Én akárkivel szakítottam nem kerestem soha a büdös életben csak köszönök neki ha találkozunk, mert az alapvető tiszteletet mégis megadom..

Általában azok keresik az exüket akik még összeszeretnének feküdni újra, vagy annyira szerencsétlen, hogy nem talál magának senkit se..

2015. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kommunikáció.

Ha nem tudod mit érzel, várj amíg erősödik/gyengül s tudni fogod.

2015. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!