Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a barátomat? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat? Ha haverozik én megszűnök? Én hisztizek v más is így látja?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy barátom elment haverozni, három hnapja vagyunk együtt. Eddig irkált meg minden most is néha pár szót de ennyi. Én megértem, de azért sztem nem hétköznap kell sörözni stb.... Úgyérzem szeret, de ezt a haverozást nem bírom megszokni nekem ez sok
2015. nov. 30. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Most az a bajod, hogy nem ír mondjuk 2-3 órája? :D Igen, te vagy hisztis, barátomék is söröznek hétköznap munka után és velük szoktam menni én is, bírom a haverjait és ők is bírnak engem. Talán megpróbálhatnál te is összebarátkozni velük, vagy csak simán ne hisztizz azért, mert nem veled foglalkozik 0-24 a barátod.
2015. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most mindenki jól ki fog oltani.
2015. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Milyen gyakran jár el? Naponta? Mert akkor tényleg para.

De ha néha elmegy meginni egy sört, akkor ne zaklasd már! :D

2015. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem élünk együtt, sőt külön városba lakunk. Hát egy héten többször is, s ilyenkor vmikor hajnalba ér haza kitudja milyen állapotba. Nem akarok hisztizni, de ha mondom neki tuti én jövök ki belőle szarul. Azt mondja rá h ugyse tudunk együtt lenni mivel jobb nekem h otthon ül.
2015. nov. 30. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van. Szerintem is te hisztizel. Hagyd élni, természetes, hogy amíg a haverjaival van, nem akar veled üzengetni.
2015. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elmegy, akkor miért szükséges, hogy írjon? Inkább menj néha velük te is. Én is jóba vagyok barátom haverjaival sőt nem csak a barátoméra, hanem az én szülinapomba is lejöttek, ami nálam volt tartva.


Ha veled is tölt elég időt, akkor semmi okod az aggodalomra.

2015. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ír, ha társaságban van, nem értem egyáltalán hogy juthat eszedbe az, hogy ez másképp legyen.. én sem nyomkodom bunkó módom a telefonom, ha társaságban vagyok.


Vannak haverjai, barátai, eljárkál velük. Mi is ezzel a probléma? A sörözés rész még hagyján, hogy zavar, de ha nem állandóan ez van, akkor ezen sem értem a sértődést.


Neked nincsenek barátaid? Vagy az a fajta vagy, aki ha párkapcsolatban van, hirtelen mindenki mást hanyagol? Ha igen, az elég gáz.


Ne legyél pióca..

2015. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oszd be az időpontját, hogy mikor mehet sörözni. Naponta, hány percet lehet a haverokkal, és ha nincs veled, akkor kötelezően küldözgeti neked a szivecskéket orrba, szájba.
2015. dec. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!