Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
Mind a ketten nagyon sokat dolgozunk. Én heti 5 nap/ 17 óra, a párom heti 6 nap /12-15 órát egy nap. Ez miatt nem tudunk sokat találkozni ha mégis akkor hetente egy-két napot ugy hogy nála alszok. Megértem ha akkor nincs kedve semmihez (csak a sexhez) de amikor mind a ketten szabadok vagyunk s mondom hogy csináljunk valamit vagy menyünk el valahova, soha nem akar mindig kifogásokat keres. Másfél éve vagyunk együtt régebben is ez volt csak akkor majdnem minden héten egyszer elmentünk valahova. Hiába ültem le vele ezt meg beszélni, hogy én nem akarok luxust de azért vágyok egy kis szeretetre meg minden de ebből mindig vita van mindig azzal jön, hogy haggyan őt békén majd ha lesz kedve akkor szol meg , hogy ő amugy se az a ki mászkálos ami nem igaz. Vagy ha két napig nem találkozunk és én nem hívom fel akkor ki akad és óriási balhét csinál de ha én merem meg jegyezni hogy fel sem hívott vagy valami akkor én vagyok a hibás. Tudom hogy szeret a felém irányuló kesztusaiból tudom csak hát ezek a napi szintű vitákból meg a nem törödömségéből van elegem. Nem tudom mit tegyek :(

2015. dec. 1. 13:54
 1/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

"tudom,hogy szeret"

Èrdekes elképzeléseid vannak a szeretetről,kapcsolatròl.

Lefektet,ahhoz nem fàradt...Fel sem hív...

Sok happyt!

2015. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egy csodás jövőnek néz elibe.
2015. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nincs semmi tudásom, de mivel ez az első olyan komolyabb féle kapcsolatom. Nem is tudok mindent ezért kérek tanácsot vagy véleményt hogy ez normális e ?.
2015. dec. 1. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez baromi messze van a normalistol.


Kesz vagy igy leelni x evet? Mert illuziokba ne kergesd magad, valtozni nem fog a dolog.

2015. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pasid elég önzőnek tűnik.

Megdugni nem fáradt,másra igen,no comment.

Te nem hívod,máris ki van akadva,hm.

Ő is felemelhetné a telefont,gondolom nem törne le a keze.

Nem érzed úgy,hog mindig te vagy a hibás,rád tolja a felelősséget?

Ha igen,az nagy baj.

Állj ki magadért,állj ki a véleményed,az igényeid mellett.

2015. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat vagy a véleményeket ! Sokat segített.
2015. dec. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!