Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetnék még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Memus94 kérdése:

Szerintetek mit tehetnék még? Vagy érdemes egyáltalán még kűzdeni? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátommal. (Ő 22, én 20) Az elején minden tökéletes volt. Osztálytársak voltunk így bár sulin kívül nem sokat találkoztunk, de azért minden nap láttuk egymást. Vége lett a sulinak, elballagtunk, mindketten dolgozunk. A nyár elején gyakran találkoztunk de aztán egyre több időt kezdett el a barátaival tölteni, velem pedig egyre kevesebbet. Amikor nem dolgozik akkor vagy túl fáradt ahhoz hogy valamit csináljunk, vagy a barátaival bulizik. Ha pedig mégis találkozunk, nem csinálunk semmi értelmeset, csak szexelünk aztán alszik vagy játszik. Mindig próbálok a kedvére tenni és kedveskedni neki valamivel, ő pedig teljesen természetesnek vesz mindent. Csak ígérget, de nem történik semmi. Többször beszéltem vele már erről és egyetértett velem hogy értelmesen is kéne töltenünk az időnket, de mégsem tesz semmit. Már tényleg nem tudom mit tehetnék. Már csak alig három hétig vagyok itthon mert utána elmegyek egyetemre és szerettem volna minél több időt vele tölteni addig. Ő viszont csak bulizik és haverozik. Szakítani nem szeretnék mert én tényleg tiszta szívből szeretem és azt is tudom hogy ő is szeret. De akkor most mit tegyek? Tényleg nem tudom. Szerintetek hogy lehetne még megmenteni ezt a kapcsolatot?
2015. aug. 7. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szervezz te valami programot.
2015. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!