Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol érdemes hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes hosszú távú kapcsolatot keresni a világon? Barátnőt vagy feleséget. Szegény országra gondolok aki szivesen megváltoztatná az életét.

Figyelt kérdés
A mai nők nagy része tökéletesen azt gondolja hogy ö a világ közepe és enyhén szólva elkényelmesedtek. Melyek azok a helyek Thaiföldöt kivéve hisz ott majdnem mindenki k****, ahol lehet találni feleséget vagy normális kacsolatot ahol tisztelik a férfit és nem azt várják el hogy mosogasson meg főzzön. Mindig tisztelet a kivételnek persze!

2014. nov. 28. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyesült Arab Emírségek
2014. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Afrika.
2014. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Bárhol, csak itt Magyarországon ne. Mindenhol máshol sokkal nyitottabbak az ismerkedésre. Itt még le is köpnek, ha rájuk köszönsz.
2014. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Így van,csak ne itt próbáld ezt...

Hollandiába nagyon sok ilyesmi csaj van,én mikor többször ott voltam,imádtam őket,közvetlenek,bármiről lehet velük beszélgetni,és érdeklődnek feléd még akkor is,ha nem vagy az a tipikus álompasi kategória,mert ők először meg akarnak ismerni rendesen,és utána gondolkoznak el,hogy hmm bejön nekik amit csinálsz vagy sem.

Itt nálunk ha már nem jóképűnek születtél,kb. esélyed sincsen egy nőnél sem,mert szinte az összes az álompasit várja....

2014. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
állítólag a skandináv nők is kedvesek, igaz nem szegény országok vannak arrafelé, de a magyarok felejtősek sztem s
2014. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

"normális kacsolatot ahol tisztelik a férfit és nem azt várják el hogy mosogasson meg főzzön. "


Szóval ha jól értem te nem mosogatsz és nem főzöl, de a feleségedtől elvárnád. Keress inkább cselédet. Legalábbis normális nő akiben van tartás, és nem rabszolga akar lenni, nem fog veled maradni.

2014. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ezeöccá válasza:
73%
Súlyos tévhitekben élsz és emellett sztereotípiákat táplálsz, általánosítasz.
2014. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mr king: Én régóta mosogatok és nagyon gyakran főzök. A gond az hogy a barátnőm ezt tökéleresen elvárja hogy inkább én főzzek mint ő. Viszont ha házias vagyok akárki akármit mond ez egy idő után flusztráltá tesz és ezt érezni is a kapcsolatunkban. A nők egyenjogúságot akartak. Megkapták. Belőlük lesz a férfi mi meg elégítsük ki magunkat.
2014. nov. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!