Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érdekes érzés a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes érzés a szerelem, igaz? Alább írom.

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lànyba, de nagyon. Azóta eltelt 2 év. Nem maradtunk együtt. Szakított velem, mert ràjött, hogy nem igaz szerelemmel szeretett, hanem inkàbb egy igazi baràtot làtott bennem, akivel megoszthatja problémàit. Megcsókoltam még utoljàra, és értékelve őszinteségét könnyek között engedtem el. Tudjàtok, nem is ismerkedtem azóta màs csajokkal. Úgy szeretem ezt a nőt! Valamelyk nap talàlkoztunk az utcàn. Neki sincs kapcsolata. Egy kicsit beszélgettünk. Tartom magamat eĺőtte, hogy ne bànkódjon miattam, hogy belül összetört a szívem. Tudjàtok: jol vagyok (kamu). Boldog vagyok, ha làthatom az én dràgàmat. Mi lesz velem így? Lehet jobb, ha még sokàig egyedül maradok és probàlok így boldog lenni. Szerelmes vagyok. Köszönöm, hogy elolvastàtok. Jó ezt így leírni. Rossz érzés, hogy elveszítettem őt a sok szép együtt töltött percek utàn. De ez van.

2015. dec. 6. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább moslék érzés!
2015. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele újra!
2015. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem öl,butít és nyomorba dönt..:)

Ez is mennyire így van..ha tényleg igazán szeretsz valakit elengeded,ha neki úgy a jobb....

Együtt érzek veled.

2015. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ez a szerelem igazi.

Tökéletesen megértelek. Nálam 5 évvel ezelőtt történt, amikor szerelmes lettem egy lányba. Tartott 6 hónapig a kapcsolat, majd hirtelen megszakadt különböző okok miatt.

A sors úgy hozta, hogy kb. egy hónapja ismét beszélünk egymással 5 év után. Sikerült megbeszélni az egykori okokat, helyre került minden. Közben rájöttem, hogy semmi nem változott. ahogy szerintem ő is.

2015. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én négy évig voltam együtt egy lánnyal; aztán végülis úgy érezte, mégsem egy irányba megy a jövőnk és jobb lenne még most szakítani.


Igazából próbálok ismerkedni, de valahol legbelül attól rettegek, hogy már senkit nem fogok tudni így szeretni.

2015. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Belül elhatàroztam, hogy erős leszek. Hagyom az időt telni. Amikor pedig készen àllok egy új kapcsolatra belevàgok. Nem tudok mit tenni. Vagy elfogadom ezt, vagy tönkremegyek. Nem akarok tönkremenni.
2015. dec. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!