Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amit álmomban érzek, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit álmomban érzek, azt valóban érzem?

Figyelt kérdés

Nemrég azt álmodtam, hogy írásban szerelmet vallok egy ismerősömnek. Valóban szerelmes vagyok belé?


Azért is bonyolult a dolog, mert eddig egyszer voltam szerelmes, az a szerelem viszonzatlan volt, és még mindig kísért valamennyire.


Viszont e lány iránt is érezek valamit. Viszont nem akarok ugyanabba csapdába esni még egyszer.



2015. dec. 7. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek baljós álmok.
2015. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. dec. 7. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül

van hogy azért álmodsz dolgokat, mert a valóságban is igaz és így dolgozod fel alvás közben

meg van hogy csak úgy álmodsz valamit, de nincs jelentősége

2015. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
És ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában van? Figyelj, kérdező, ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni, azt most itt ünnepélyesen megígérem neked.
2015. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pont az oktat ki a szerelemről, aki csak döntögeti a nőket, vagy nem ezzel hencegtél korábban? :)


Voltam már szerelmes, de valószínű, hogy igazad van, és most ez nem az.

2015. dec. 8. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Sohasem "csak úgy döngettem" nőket, és főleg sohasem hencegtem ezzel.

Elismerem, talán több kapcsolatom volt, mint az átlagnak, de sohasem skalpgyűjtés volt a cél, hanem az, hogy megtaláljam a hozzám leginkább illő nőt. Sokszor voltam szerelmes is, de sokszor nem vártam ezt meg. Ha nem passzoltunk, továbbléptem. Ls máig vallom, mindenkinek így kellene élni. A gyermekeimet legalábbis mindig ez irányba tereltem, és az idő engem igazolt.

2015. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!