Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasiba annyira beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasiba annyira beleszerettem hogy semmi es senki sem erdekel?

Figyelt kérdés
Hogy tudtam valakibe ennyire beleszeretni? Szerintetek most mi tevo legyek?Allandoan csak o jar az eszemben, ha felkelek ra gondolok ha lefekszem megint ra gondolok,1 masodpercre sem tudom ot elfelejteni annak ellenere hogy semmi sem volt meg koztunk.
2015. dec. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem volt még semmi?
2015. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert valamelyikőjük kapcsolatban van vagy barát\barátnő ex! Fogadjunk?!
2015. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy!
2015. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy tudtál?

Ezek általábam megtörténnek. Nem kopogtat! Lever a lábadrol.

A pasi tudja?

Nem irtad mennyi vagy.

Velem is ugyanez történt. Már azt hittem velem nem történik ilyen. És jött egy lány(18). Azota se éjjelem, se nappalom, hogy ne gondolnék Rá!

Mi köztünk sem volt még semmi.

Megtörtént. Lépj tovább benne! Ne filozz! Éld meg a boldogságot!

2015. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!