Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két embert szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két embert szeretek, egyiket se akarom elveszíteni, hogyan lehet eldönteni melyik a fontosabb? Szív vagy ész alapján kell gondolkozni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 18:18
 1/4 Caerus ***** válasza:
Ha két embert szeretsz, akkor valamennyi szívnek a másikhoz is kell kötnie. Szerintem mindig esete válogatja, nincs rá kőbe vésett szabály. Miben különböznek, miért szereted őket?
2015. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első : pár éve együtt vagyunk,mindent megtenne értem,de vannak viták,mert ugyanolyan erős személyiségek vagyunk,párszor már elcsattant pár pofon mindkét részről,mert nagyon fel tudjuk egymást idegesíteni,de tudom hogy szeret,nem akar elhagyni.

Második : nyugodt,vannak anyagi gondjai rendesen,de nagyon vonzódom hozzá,úgy érzem egy hullámhosszon vagyunk,pár hete ismerem csak,ellentétje a másiknak karakterileg,viszont az elsőben biztos vagyok hogy szeret akármi is van,mert mindenkitől megvéd,akármit mondanak,a második szerintem nem ilyen karakter.És ami a legfontosabb kérdés ebben a helyzetben amitől tartok,hogy az elsőt mindenki ismeri a városban,van tekintélye,a másodiknak is,csak más körben,és nem akarom hogy az első megverje a másodikat mert éppen úgy gondolja.És nem tudom hogy inkább menjek az érzelmeim után,akármi is történik,vagy inkább a biztosban maradjak.

2015. dec. 13. 18:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont ha úgy nézzük, nekem az elsőnél volt csak ilyen pofonváltogatás életemben,nem voltak ilyen kapcsolataim,mert lenézem az ilyen palikat,meg az erőszakot,viszont az is biztos,hogy nem maradt volna velem senki sem sok minden után,ahogy az egyes.De persze erőszakra nincs mentség,amit természetesen én provokáltam ki.Ez régebbi sztori,de bennem van erőteljesen.
2015. dec. 13. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mira Kirschenbaum - Amikor a hűségesek hűtlenkednek. Nekem ez segített dönteni.
2015. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!