Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább, hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, hogyan kellene befolyásolnom az érzéseimet? Többi alább.

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok, és belefàradtam a mindennapokba. Szerelmes lettem egy nőbe, a beszélgetéseink utàn feltàrtam ezt neki, egy bizonyos idő elteltével. Az volt a baj, hogy nekem mondta el, hogy megcsaltàk. Vígasztalni próbàltam, sokat keresett is, így végül nekem több lett, mint baràt. Hàt igen... A lényeg, hogy elmondta nekem, hogy sajnàlja, mert ő csak baràtként tekint ràm de nem akarja, hogy abbahagyjuk beszélgetéseinket, mert nagyon szeret baràtként. Végül addig-addig, hogy megcsókoltam, sokat csókolóztunk. Nem feküdtünk le, de elég szenvedèlyesek voltunk. De ő azt mondta, hogy attól mert ez megtörtént, nem tekint ràm szerelemmel, csak vàgyból teszi. A szívem a torkomban dobogott... Végül egy hàzipartin összecsókolt egy sràccal, holott alig ismerte. Ezt màstól megtudtam. Elmagyaràztam neki, hogy beszéljünk kevesebbet, mert most màr tőnkremegyek teljesen érzelmileg. Belàtta, hogy így a legjobb, hiszen ő nem szeret szerelemmel. Két éve nem tartjuk sem telefonon, sem személyesen a viszonyt. A baj viszont az, hogy közös program miatt hetente 2-szer legalàbb talàlkozunk. Köszönünk egymàsnak, egy-két szót vàltunk, s megyünk tovàbb. Màsokkal beszélgetünk. Ő próbàlt kapcsolatot magànak, de nem sikerült, s nincs senkie. Nekem sincs. Így két év utàn is úgy érzem, hogy szeretem. Volt megint egy hàziparti: én is jelen voltam. Beszélgettünk. Mondta, hogy keresi az igazit. Persze nem ràm gondolt. A baj az, hogy nem tudok tovàbblépni, mert, ha meglàtom olyan gyönyőrű és csinos. Kívànom és eszembejut, mikor öleltem őt, és engedte, hogy szeressem. Azonban észrevettem, egy kicsit szeret szórakozni a csàvókkal. Lehet, hogy ennek àldozata lettem, csak elvakultam? Lehet. Mondta, hogy nem tart csúnyànak, de nem pont az ő esete vagyok külsőleg. De tud hozzàm testilegesen közeledni. Valahogy kikellene írtanom magamból az irànta levő érzéseim, hiszen làtom, hogy bincs értelme az egésznek. Mit csinàljak? Köszi, hogy elolvastàtok!

2015. szept. 14. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben ennek az embernek azt se hinném el, ha a nevét mondja. Ócska liba,aki szépen megvezetett téged.
2015. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ezt egy kicsit másképp fogalmaznám meg; ha 2 év után sem gondolt rád "úgy" és még most is az igazit keresi, aki nem te vagy, sajnos soha nem is leszel, tudom, ez durván hangzik, de igenis élvez, hogy tudja, te odáig vagy érte, és ezt ő ki is használja, akár rosszindulatból, akr csak a saját lelke megnyugvásáért, hogy törődik vele valaki, hogy valakinek fontos.

Azért nem tudsz továbblépni, mert igazából nem is akarsz.

Nem nyitsz a világ felé. Annyi remek, gondos, csinos, gyönyörű nő van aki igenis megérdemli ezt a törődést, de te csak arra tudsz gondolni aki ezt nem viszonozza. Legyen egy kis önbizalmad. Próbálj meg megismerni más nőket.Csak kezd el! Hívd őket kávézni, vacsorázni, vagy csak beszélgess velük. Amíg nem próbálsz meg másban jót látni, nem is fogsz túllépni ezen az egészen.

Persze a legvalószínűbb, hogy amint mások felé nyitsz, ő is elkezd közeledni már csak az egóját ért sérelem miatt, de ne hagyd magad.

Őszintén remélem, hogy akár egy kicsit is segíthettem, Sok szerencsét! Hajrá! Egy kis önbizalom! Hidd el menni fog!:)

2015. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írtatok. Főleg te, kedves utolsó. Valóban. Nagyon össze kell szednem magam az biztos. Ha viszont csak megkeres, nem gyengülhetek el. Mit érek vele, ha szeretkezünk egyet? Semmit. Üresnek fogom magam érezni, hogy csak ennyi volt. Utànna meg csak hiànyzik. Nem értem. Ördögi kör.
2015. szept. 14. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!