Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már fél éve szakįtott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fél éve szakįtott velem és még mundig szeretem és minden nap eszembe jut, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, nyar elejen szakitott pont akkor amikor megvadoltam hogy miert mondta az egyik baratnomnek hogy tetszik neki a szemembe meg mindigmondta hogy milyen csunya az a csaj es mikor rakerdeztem hogy tenyleg nem trtszik neki letagadta erre megvadoltam h hazudik es szakitott, bar mindenkinek azt mondta hogy azért szakított mert sokat veszekszünk. Szakítás utan 5 nappal mar masik baratnoje volt. Egy honapig jartak, szakitott vele is, majd ujra elkezdtunk beszelgetni(ez nyar vegen volt) majd bevalotta hogy nem ment neki azzal a lannyal, meg mindig szeret de mondta hogy neki mar nem menne velem. De ennek ellenere elkezdtunk talalkogatni, kavartunk, mintha ujra egyutt lettunk volna olyan volt. Majd egyszer csak szeptember vege fele lett egy ujabb baratnoje, akivel az alatt is talalkozgatott mikorben kavartunk ujra ami oke vegulis nem voltunk egyutt, de akkoriban tobb mint 20 lannyal talalkozgatott. Osszejottek es mar 3honapja egyutt vannak. De a lanynak a baratnojet ismerem es o mondta hogy exem egyaltalan nem szimpi neki, meg azt is mondta hogy mar 2het utan lefekudtek a csajjal. Egyebkent en meg az exem 19evesek vagyunk, exem mostani baratnoje pedig 15eves. Facebookon azt latja mindenki hogy huu de szerelmesek de mindenki azt mondja hogy csak latszat. Mindegy nem is ez a lenyeg, hanem hogy mar nyaron is es most is rengeteg fiuval talalkoztam, kettovel csokoloztam is de valamiert nem ment nekem egyikkel se. Nem azert mert nem rendesek, mert sokkal jobban bantak velem, mint az exem osszesen, de valahogy megsem tudtam batatnal tobbet elkepzelni egyik fiuval sem. Most is beszelgetek mas fiukkal de meg mindig ugy erzem hogy ot szeretem, es nem tudom miert nem birom elfelejteni. Talan azert mert azt hittem nyar vegen hogy meg lehet ujra valami, aztan megsem lett es inkabb egy kislanyt valasztott helyettem, akinek egyebkent exem az elso batatja, es vele is fekudt le elsonek,arrol pedig ne is beszeljunk, hogy eleg csunyacska a lany, legalabbis en nala csunyabbat eddug nemigen lattam, de vegulis oke nem a kulso szamit, na de azert ez mar nekem sok nem tudom felfogni hogy miert tortent mindez, en is hibas voltam a kapcsolatunkban en legalabb mindig beismertem es bocsanatot kertem de o egy alkalommal sem.

2015. dec. 17. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény lány! De sokat írtál.

Ha van kedved beszélgetni, írj rám nyugodtan, rád férne egy kis "segítség", már az írásodon is látszik, hogy teljesen össze vagy zavarodva (ami egyébként érthető, hiszen fáj).


Ez a fiú már nem szeret téged. Sőt, már akkor sem szeretett, mikor szakított veled. Az az ember, aki szeret, soha nem hazudna annak akit szeret, pláne nem olyan dolgokban, amiről tudja, hogy mélyen megbánthatja az illetőt (azaz tetszik neki a másik lány - mégsem tetszik neki a másik lány). Sőt, aki szeret, annál ilyen téma fel sem jönne, mert neki a párja a leggyönyörűbb és legtökéletesebb a világon, és más hozzá nem érhet fel. Hidd el, ha már képes volt 5 napra a szakításotok után másik lánnyal kikezdeni, nem ő volt a te embered. Azóta meg ki tudja hány lánnyal kavart. Neked ő csak egy mellékvágány volt az életedben, amit idővel, lassan és fájdalmasan le kell zárni, hogy teret adhass a szívedben az igazinak, annak, aki igazán szeretni fog téged, és te is őt.

2015. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem két év kellett, nem fél, hogy kiheverjem. Mondjuk az én barátom jobb fej volt, korrekt módon zártuk le a 4 éves kapcsolatot. (nem lépett le más lánnyal vagy ilyesmi). Ne kavargass vele újra, akkor se, ha két hét múlva dobja a kislányt. Legyél erős ne hagyd magad megalázni, később büszke leszel magadra, hogy túl tudtál lépni rajta, és maradt önbecsülésed.
2015. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!