Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha meg mondom egy kollégámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg mondom egy kollégámnak hogy sokkal jobban érzem magam a munkahelyen hogy ha ő is ott van, akkor ezt hogyan fogja értelmezni?

Figyelt kérdés
Kedvelem,szeretek a társaságában lenni,szeretek vele beszélgetni,vagy mégis mit fog gondolni?
2015. dec. 20. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Probáltam segiteni!

Mond neki amit mondtam tegnap!

De ne görcsölj itt annyit rajta!

2015. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyomtam neked a zöld pacsit. Köszönöm a tanácsot,Bocsi hogy tul görcsölom a dolgot,de ez nekem nagyon fontos dolog,véletlenül sem akarom elcseszni. 😊
2015. dec. 20. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól fog neki esni, hogy hogyan értelmezi, az az ő dolga, de miután ezt elmondtad, érdemes figyelni a reakcióját, hogy változik-e valami. Ha távolságtartóbb lesz, akkor veszett ügy (gondolom ráhajtanál), ha viszonozza a kedvességed valamivel, akkor érdemes tovább lépni és szorosabbra fűzni a kapcsolatot.
2015. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te ismerkedni akarsz vele?Mert en ilyet a haveromnak is siman mondok a meloban
2015. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, ha kölcsönös a vonzalom, alighanem venni fogja a lapot, míg ha nem, akkor távolságtartóbb lesz. De előre is sok sikert kívánok! ^_^


24/F

2015. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült 😊
2015. dec. 21. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Remek! :)
2015. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!