Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy 31 éves férfi szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 31 éves férfi szakítás után (nem szerette a nő) 7 hónapig szinte ki sem mozdul a 4 fal közül, csak dolgozni jár el, vagy benzinkútra (üdítő, vagy max 1 fél literes sör), vásárolni, az mennyire általános? Mennyi idő után javulhat a helyzet?

Figyelt kérdés
Persze egyénfüggő. Ha valaki egy év után sem tudja a helyzetet feldolgozni, akkor szakember kell neki, vagy még adjon időt magára? Az a baj, hogy már nem 20 éves, kifuthat az időből nem? Haverok nincsenek, egyedül szórakozni nem jó, marad a magány :(
2015. aug. 8. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát, ahogy mondtad egyénfüggő, van aki könnyebben dolgozz fel egy ilyet, van aki nehezebben, de azért az kicsit sok szerintem, hogy 7 hónapja alig jár ki valamerre. Elhiszem, hogy nagyon rossz és fáj az egész, de ne magadat büntesd. Mozdulj ki egy kicsit, barátkozz, ismerkedj.

Ja és +1: Ne benzinkúton vásárolj két/háromszoros áron szerintem.. :D

2015. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi 1 sört megiszok, meg egy nagy adag kvt. Ennyi kell. Néha Tescoban is vásárolok. Nem könnyű, hogy egyedül vagyok otthon az albérletben és egy macska sem vár haza. :( Rémes.
2015. aug. 8. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

31 éves férfiként még nem hiszem, hogy kifutnál az időből :) Nőként kellemetlenebb lenne, de férfiként még bőven van időd újrakezdeni! De fel kell dolgoznod minél hamarabb, mert később nagyon bánni fogod az elfecsérelt éveket... Ha 1 év után sem megy, akkor javaslom a szakembert, megéri, én is vettem már igénybe ilyen segítséget, és megéri :) De meg tudom érteni, hogy nehéz, én is szétmegyek a párommal talán nem is olyan sokára hasonló okok miatt, már próbálom készíteni a lelkemet. :( Kitartás! :)


23/N

2015. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,én pont ugyanígy vagyok csak nőként :-( Engem se szerettek,csak kihasználtak,én sem mozdulok ki sehova pár hónapja ,csak a melóhelyre meg ha kaját vagy valami más kell vennem.Nem tudom,hogy lehet ezt az egészet feldolgozni.Pedig egymás után csak ezt történik velem.Én csak,hogy magamból induljak ki,azt tanácsolom neked,hogy próbálj meg várni és bízni benne hogy jobb lesz.,foglalkozz azokkal a dolgokkal amik egy kicsit is legalább elterelik a gondolataidat.Tudom,hogy rossz,de lehet nyertél vele,ha mást nem hát tapasztalatot! Remélem rendbe jön minden!Kitartást!
2015. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 27/Nő
2015. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősíti magát ez a folyamat, ne zárkózzatok be.
2015. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 év volt a leghosszabb, mire egy nagy szerelmet teljesen kihevertem van ilyen. Adj még időt magadnak, 31 évesen semmiről nem vagy lekésve. Azt viszont nem értem, mért voltál olyan nővel, aki eleve nem szeretett. És ha nem szeretett mi tartotta melletted. Ez igen érdekes.... Legközelebb becsüld magad annyira, hogy azzal vagy együtt, aki viszontszeret.Ez mindenkinek kijár.
2015. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Hozzászoksz, de néha azért járjál el olyan hölgyekhez, akik előre közlik az árakat.

Hidd el sokkal jobb ez, mintha veled maradt volna. Élvezd az életet, egy nőt az első alkalomig, de max 2 hétig tartsál meg, és soha ne nősülj meg! Csak a baj van belőle.

2015. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!