Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányoktol kérdezem jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktol kérdezem jobban, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Szerintetek,ha párotok,másnak bokolna,vagyis szolna valamit,akkor nem elég fontos neki a barátnöje?A lányba van a hiba ,higy ilyet csinál a pasija,nem elég csini vagy most megunta?
2015. dec. 21. 21:34
 1/3 anonim válasza:

egy köcsög a pasi..

vagy túlreagálja a lány, ha nem akkora dolog az a bók

2015. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát vannak fokozatai a bókolásnak is.

Mondjuk én elég háklis vagyok az ilyenekre, mellettem ne udvaroljon másnak a barátom.

Azt sem szeretem, ha engem dicsér meg másnak a férje/barátja.

2015. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bók: egy kedveskedő dicséret. Mikor találkozom egy ismerősömmel, és megdicséri a ruhámat, a hajam, vagy bármi mást. pl: de jó lett a frizurád, kinél vágattál - ez egy bók.


Flört: mikor két ellenkező nemű szóban "cicázik" vagyis egy laza udvarlási forma, érzelmek nélkül.


Ha a barátod bókol egy nőnek, az nem azt jelenti, hogy nem vagy elég fontos neki.


Ha flörtöl más nőkkel, az jelentheti azt, hogy más nők is érdeklik melletted.

2015. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!