Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok eleg jo? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok eleg jo? Most telleg bennem is van hiba?

Figyelt kérdés

A baratom folyamatisan tesz fel ife kerdest h olyanrol h o nem-e ö azert teszi hogy megnyugtasa magat higy o nem hibas?ami tortent,vagy azert mert bun tudata a van Es azert csak h egoja veget ?ne rombolja az egojaz,hiusagat.Az egoja fenyezesere?Amugy vannak jo tulajdonsagai is,de nem fenyesiteni akarom.ezt a fiut ket eve ismerem es nagyon megszerettem annak ellenere is mit tett.Jo vele beszelgetni,a oleles is finom.De tortentek a multunkba olyan dolgok aminek nem kellet volna megtorteni.En is hibas vagyok valamiert,A multam kozrejatszik amien vagyok.Amugy egy rendes ,huseges no vagyok aki nem is csalna meg a parjat.Nagyon sz,r kislanykorom is volt,nem volt meg olyan fiu sem aki szeretet volna es arra ment volna.amikor osszeismerkedtem a o vele azt hittem na megint,nem volt szimpatikus,de amikor egyre tobbet beszelgetunk megkedveltem,ki is mentunk setalni jo vele a seta is,de ugyan ugy bennem van a para,ferfi.Megmondtam magambak h nem szeretnek tobb ferfit mett csak kihadznalnak ok is.rs mondtam h csak baratok o tobbet akart es belement,Nem tudom mert de baratkozni nem akart csak annyit mondot mert o jarni szeretne velem

Mert tobbet erez.Amikor mar usmertuk egymast meghivattam nagam ne olyan sokszor mint masok egy salatara h o fizesse.Nem szerettem volna kihasznalni de neki ugy erezte h ez kihasznalas lenne.Szoktam celozni h mitol kulonb mas no akinek vesznek szempilla spuralt,mert en nem erdemlem meg csak se.eljek,arra meg jo cagyok?es erre mondtam neki h ilyen csorokat fogok ki,Neki mert vantha a hiusagat ez ,es ez miatt valtozitt meg.azt mondja.Valaki ugy kap ajandekot h fiu nem ker cserebe semmit se.et sem varja.Meg se csinalja ezeket,H meg,aszna barki szoveget mondd.Akkor nem is szeret?ket ev alatt sok tapasztalatunk van.Sokszor ugy erzem h csak a hiusagabol csinalha a dolgokat.Most akkor en is legyek kuakadva h nem vok eleg jo no h nem vesz ugy semmit.Kozosbe szoktuk neghivni egynast.Volt h en megjivtam moziba aprosagojat is szoktam venni.elore leszogezte h neki nem fontos az tisztaba van vele hogy hivo vagyok es becsul erte.De mivel azt hitte h kiakarom hadznalni o lefekudott nassal is volt mas lanyok is az eletebe.en tudtam roka ,megus ertem fiatal elhe ki nagat.Meg az h amikor azt hitte h kiakartom hasznalni o pettinget us ajart kidobitt es futottam utana es tobbet akart.azt mondta h ha ezek a dologok nem kettek volba nem lenne ilyen.En szeretem ot mas lany vagyok mint a tobbi,sok ross. Mindenen at estem,pl seczalus zaklatason,igy hogy legyek normalis,senki sem ert meg


2015. szept. 26. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Írásod alapján rád ismertem, az a csaj vagy aki 21 éves a palija náluk, él és állandóan számítógépes játékokkal játszik.


Légy szíves mielőtt "rámész a kérdés kiírása" gombra, előtte olvasd át a kérdésedet, és kímélj meg minket ettől a borzalomtól!

2015. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!