Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Depreszio vagy bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depreszio vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mar 27eves vagyok.Rossz kuslány korom volt ,most nem részletezem.Felnött nőként nem találom a helyem.Sokat voltam munkanélkül is és még a anyamal lakom,nem tudtam elköltözni anyagi okok végett.Ö soha se támogatott,mindig az elentétét mondta amit tudok.És elegem van abból,hogy bele szol midenbe.Igy érzem az életem nwm ér semmit.Ugy kezel mind egy öt éves kislany,mar minden hogy probaltam kezelni a helyzetet.Nagyon magam alatt vagyok.Szoktam igy elmélkedni,csak magamra csukom az ajtót és egész nap sirok,leperget ugy a tini korom ,hogy nem is tudtam mi az.nem élhettem azokat a dolgokat mint a mai tinik,Mondom,hu mar ennyi idös vagyok,és elkezdek sirni utalom a szülinapokat,gyerekkent utaltam.Kb 20ével le vagyok ,maradva amit potolnom ,kell.A külsömmel is gondok voltak,probálom helyrehozni a hibát .
2015. dec. 6. 11:01
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem csodàlom,hogy ötévesként kezel.Ìrni sem tudsz.

Nehogy azt mondd nekem,hogy 27(!!!!)èves létedre nem tudtàl elköltözni. Nem kellett volna munkanélküliként élned. Dolgozni kell,nem a hibàsokat keresni. A rossz gyerekkorra azt nem lehet fogni,hogy nem dolgoztàl. Ha annyira eleged van anyukàdbòl akkor vedd fel a feneked ès menjél dolgozni és menj el albérletbe.

De mondjuk szerintem anyud is kb. annyira kivan idegileg,mint te.

Enyém se viselkedne màshogy,ha 27 évesen ott élősködnék és àllandòan munkanélküli volnék.

Ne a felelősöket meg a kifogâsokat keresd.

2015. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor félre érteted a dolgot
2015. dec. 6. 11:40
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
nem értette félre, igaza van. Miért kezelne felnőttként, ha semmi olyan nincs benned, semmit nem teszel, ami miatt felnőttként tekinthetne rád
2015. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Igen,erről beszélek. Mindenki félreért,senki nem ért meg,mindenki felelős...Most anyukàd.Ès nem értünk félre. Annyibòl következtetünk,amit leírtàl. Màrpedig a leìrtakbôl ennyi a véleményem. Semmi olyan nagy betegséget,körülményt nem írtàl,ami indokolnà miért nem dolgozol,mi az oka annak,hogy nem tudtàl volna levàlni "rossz anyukàdròl" és miért kellene ràd felnőttként nézni.
2015. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvasni sem tudtok,teljesen félre értettétek mind 2en.Dilgózó nö személy vagyok és igy sem tudok elköltözni mert nem keresek annyit,pedig én is önálló nö vagyok.
2015. dec. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!