Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a női az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a női az érzelmesebb nem, amikor csak és kizárólag a külsőt és a társadalmi poziciót nézik, eltiporva mindenkit, aki nem felel meg nekik?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy kirívóan jóképű,izmos és stílusos,akkor úgysem tudsz barátnőt szerezni,csak ha sok pénzed és nagy befolyásod van.Az olyan fiúkat,akikre ezek nem jellemzőek,lealázzák és eltiporják a nők,feleslegként tekintenek rájuk a világban és semmiféle esélyt nem adnak nekik az ismerkedésre is,nehogy beleélje magát az illető a helyzetbe...
2014. jún. 14. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kirívóan jóképűnek lenni...
2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor csak simán jóképűnek...az átlag vagy csúnyább srácokat észre sem veszitek
2014. jún. 14. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondják, hogy a férfi a logikusabban gondolkozó, "okosabb" nem, amikor némelyik - szerencsére közel sem mind - akkora ostobaságokat tud írni (pl. erre az oldalra is), hogy minimum 1 órára frigiddé tesz a butaság és a logikátlanság, ami belőlük árad? :D
2014. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Volt mostanában egy srác, kb 19-20 lehetett. Volt pénze a családja miatt, kocsija, utazott mindenhova VIP szolgáltatással, csupán a szemüvege 100.000-ket ért.

Aztán nem kapott nőt, begolyózott, és lelőtt 6 vagy 7 embert.

Nagyon nem tudom már a hírt sajnos.


Szóval, nem a pénzen múlik.

Igazából azon, hogy milyen a kisugárzásod.

A tapló bunkó f**zok magabiztosak. A lányok meg azt hiszik, meg tudják változtatni őket úgy, hogy magabiztosak maradjanak, de bunkók ne. Ezért kihívás, és ezért választják őket. Aztán rájönnek ... persze jó későn, és mindig csak a saját kárukon tanulnak, sosem másén, rájönnek aztán, hogy értelmetlen volt. És akkor próbálkoznak majd a rendesek felé visszaevickélni. Csak akkor már késő. És majd jönnek a "hol vannak a normális pasik" kérdéssel.

2014. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy te még ráadásul az ennek teljesen ellentmondó tények ellenére is vakon elhiszed ezt a sok hülyeséget, amit leírtál.
2014. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudjátok magam példámon tapasztalom, hogy a lányoknak mennyire magasan van a léc. Én elismerem genetikailga nem vagyok egy álompasi. Alacsony vagyok és ronda az arcszerkezetem is, ma is beszólogattak, hogy fú, de ronda gyerek! Én ezért nem kellek egy lánynak sem, nincs ebben semmi rejtély, a külső nagyon is fontos a fiúknak és a lányoknak is. Nekem sem vonzó egy kövér lány, bár van pár dolog, amit már elnézek egy lányban, ha külsőről van szó, de személyiségre megfelelőt sosem fogok találni úgy érzem, olyat főleg nem, akinek én is bejövök már alapból külsőre is, a személyiségről nem is beszélve...
2014. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdező valamilyen imádkozósáska, vagy fekete özvegy? Azoknál láttam a természetfilmeken, hogy a nőstények felzabálják az értéktelennek tartott hímeket. (igaz, azokat is akiknek sikerült megdugni őket...:D)


A nőstény sáska békésen tisztogatja a csápjait, amikor jön egy hím, aki meg akarja farkalgatni.. A sáskanő kicsit felbőszül, mert hát már megint nem tudja lenyalogatni az előző hímek cafatkáit a csápjairól... Aljas módon, könyörtelenül elrágja az őt molesztáló kis hímet (aki csak jót akart [magának]), aki a fél rágójára sem elég. Miközben a sáskanő a potrohát termeli befelé, a sáskafi szomorúan néz a kamerába és panaszolja, hogy ezek a mai sáskanők nem hagyják magukat egyszerűen mindenkinek (vagy az is jó lenne ha csak neki) megdugni.


Lekonyuló szájszéllel megsajnálom a sáskát és kimegyek a konyhába még popcornért...

2014. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!