Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minél ragaszkodóbb egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél ragaszkodóbb egy lány, annál inkább menekül a fiú? Hogy van ez? Szerintetek én túl ráakaszkodom?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy minél jobban ugrálok és hajtok, a barátom annál jobban vesz semmibe.

Volt egy nagy veszekedésünk is pár hónapja,mert már alig akart velem találkozni mindig kibúvókat keresett. Úgy volt,hogy szakítunk,de akkor pánikba esett,és szó szerint könyörgött,hogy még egyszer próbáljuk meg,mert nagyon szeret és változtatni fog.

Egy darabig jól ment minden,úgy döntöttem,hogy akkor mindent újra elejétől, tiszta lappal.Szerettem volna,ha esténként egy kicsit beszélünk telefonon,ha az nap nem találkozunk mondjuk suliban sem. Meg azt,hogy néha írunk egymásnak smseket,ha nem vagyunk elfoglalva vagy valami.

Sosem rinyáltam, amiért minden hétvégén kocsmázott meg itt ott volt a haverokkal,de azt szerettem volna,hogy velem is töltsön annyi időt, ne hanyagoljon el.Mindenhova elment velük,de ha én szerettem volna,hogy akkor velem maradt volna sétálni vagy nem jött volna hozzám. Ha elmondtam,hogy ez rosszul esik,akkor én vagyok a rossz,aki folyton veszekszik vele.(pedig csak beszélni akarok ilyenkor vele)

Vagy ha elutazik több időre, nem várom el,hogy folyton hívogasson,de ha van rá lehetősége és én is fent vagyok akkor 3percet szakítson rám is,ne rögtön rázzon le azzal a dumával,hogy most megy inni.És ha erről mondok valamit újra én vagyok a hisztis, aki csak veszekszik vele...

Én azért szeretném ezeket a dolgokat a kapcsolatba,mert szeretem őt,és szeretném ha én is fontos lennék valakinek.Viszont nem látom át,hogy ez már túlzás,túl 'nyomulok' vagy ennyire még lehetne figyelmes valaki velem?17L


2014. ápr. 9. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha valaki ragaszkodna hozzám! Sajnos nem így van.
2014. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
most látom,hogy kicsit érthetetlenül írtam, tehát:"..de ha én szerettem volna,hogy akkor velem NEM maradt volna sétálni vagy nem jött volna hozzám. "
2014. ápr. 9. 20:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi probléma... vannak olyan lelkek , mint te és én , aki ragaszkodik és minél jobban ki akarja fejezni szeretetét és vannak olyanok , mint a barátod és a barátnőm volt...

Mindent megpróbáltam... törődtem vele... akartam találkozni , de úgy mint neked kerülte mondván a tanulás miatt.

Szerintem nem vagy hisztis, csak a barátod nem vesz annyira figyelembe...

Tudod én mennyit gondolkoztam azon a szakításon, hogy mit csináltam rosszul? Túlzottan rátelepedtem?

A válasz NEM. Önmagamat adtam , kifejeztem a szeretetemet , mert annyira szerettem és ő volt a legfontosabb számomra... mindenben az első.

Ha pedig elmondod neki , hogy rosszul esik , akkor ne hogy már neki álljon feljebb...

Tudom, hogy nehéz és szereted, de kicsit magába nézhetne...

Mit meg nem adnék ha újra együtt lennénk és Ő is így ragaszkodna hozzám...


F/18

2014. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2...mintha az én gondolataimat írtad volna le!

Mikor egy ilyen dolog van, én folyton azon agyalok,hogy most vajon feleslegesen esett rosszul,esetleg nem jogosan, túl rátelepszem-e ...és ha elmondom neki,valahogy mindig elhiteti velem hogy igen,én vagyok a hibás és mindig kötözködni akarok. Pedig nem,csak azt akarom,hogy én is annyit számítsak neki,mint ő nekem.De ezt sehogysem érti meg,mindig azt mondja,hogy ő nem veszekszik velem,és innentől bármit mondhatok,mert ő nem hallgat meg,esetekben vissza se ír.

2014. ápr. 9. 21:07
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem telepszel rá. Hogy is mondjam? Én nagyra értékelném, ha ilyen barátnőm lenne. Megmondom miért. Mert nekem fontos az, hogy éreztessék (akár csak egy sms-el, akár csak pár perc beszélgetéssel telefonon, ha nem találkozunk, vagy bármi aprósággal is), hogy gondol rám a lány. Tehát én százszor inkább a veled való sétát, beszélgetést, csókokat és ölelkezést választanám, mint a rohadt ivászatot a haverokkal. Az is kell, nem erről van szó. De tartsunk mértéket. Legyen neked is szabad elfoglaltságod, menj ahová szeretnél és azzal, akivel akarsz. De biztosan nagyon hiányoznál és gondolnék rád sokat, mert nagyon szeretnélek! Szóval nem telepszel rá, egy kapcsolat azért is kapcsolat, mert noha mint írtam legyen saját élete a benne résztvevő embereknek, legyen éppúgy közös időtöltés is, beszélgetés, filmezés, séta, buli, orbitális szeretkezések. Ha csak az egyik ember ragaszkodik ahhoz, hogy a másikkal együtt legyen, akkor ott nem teljesen egyforma a két fél érzése, motivációja, gondolatai a kapcsolatot illetően.

2014. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Addig oké, h k-ra szereted, meg minden, de kicsit kell neki is, h szabadnak érezhesse magát + sztem hamarabb kihal így a dolog, ha minden nap egymás seggében van két ember. Hosszabb távon kevésbé unalmas, ha kevesebbet leveztek akár, meg nem minden nap bújjátok egymást. De bocsi, ha ezzel megbántottalak, megértem a te álláspontodat is, h nagyon szereted, tényleg ne haragudj.
2014. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2. voltam , fullra együtt értek az utolsó előtti kommenttel :)
2014. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitok,sokat segítenek.

Örülök,hogy vannak olyan fiúk,akiknek szintén kellenének ezek a dolgok.


Ha minden nap bújnánk egymást,nem itt irkálnék..az a helyzet,hogy legtöbbet csak suliban vagyunk együtt,az a pár perces szünet meg alig ér valamit.

Ezért ragaszkodom annyira ahhoz,hogy ha élőben nincs rá alkalom, legalább csak virtuálisan éreztesse,hogy azért gondol rám és fontos vagyok neki.

Hétvégéken nagyon ritkán vagyunk együtt..

2014. ápr. 9. 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Szívesen Édes!


Nos tudod, persze nem mindig könnyű összeegyeztetni az embereknek, hogy mikor találkozzanak (ha nagy a távolság köztetek, akkor érthet őa hétvégés ritka talik...). Ha nincs nagy távolság köztetek, akkor meg fájni fog, de fontosabb neki más, mint te. Járj nyitott szemmel. Nem biztos, hogy ő az ideális srác neked. Lehet, hogy a környezetedben más sokkal többet megtenne érted, de rá sem bagózol, mert erre a srácra figyelsz. :)

Az biztos, ha járnánk, és nagyon szeretnélek, és mondjuk max 80-100 km-re is laknánk egymástól, ha nem is minden hétvégén, de kéthetente tuti találkoznánk és akkor egész hétvége a miénk lenne.

2014. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még annyit, h én virtuálisan tolom többnyire, de sztem sokkal unalmasabb, meg rosszabb, mintha egész nap együtt lennénk. Ott aztán nagyon nem jó sztem a minden nap kis dumcsi se, ott kellene igazán a szünet, s ez nem jelenti azt, h egy érzéketlen barom vagyok, sőt én még a érzékenyebb srácok közül vagyok.
2014. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!