Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki a fontosabb neki? A mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fontosabb neki? A mostani barátnője, vagy én? Miért hozott haza és aludt itt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a tökéletes srácot, de a bénaságom miatt el is veszítettem. Jó, megbeszéltük, hogy barátok maradunk, már amennyire ez lehetséges.

De azt nem gondoltam, hogy két nappal a lekoptatásom után már egy új lánnyal jön az egyik barátunk bulijába és ez kicsit megviselt... Pár töményebb ital után egy pohár vörösbor landolt a lány nyakában, amit hirtelen felindulásból öntöttem oda. Erre a srác kivitt, hogy ez mégis mi volt, meg ezt hogy gondoltam és akkor kiborultam. Mondta, hogy jobb lesz, ha hazahoz... A kocsiban nem szóltam hozzá, aztán ahogy nyitotta ki az ajtót, megcsókoltam. Azt hittem, hogy ellök magától, de nem. Itt aludt és beszélgettünk, de aztán reggel korán elment, mert mennie kellett edzésre.

És annyira nem tudom, hogy most mivan. Nem volt nyilvános a kapcsolatunk, így teljesen hülyét csináltam magamból mások előtt, mert fogalmuk sincs, hogy miért tettem ezt.


18L


2015. dec. 23. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Fiatalság, bolondság... :D

Szerintem 2 nap után még ne úgy beszéljünk, hogy ő az új barátnője, inkább csak valami olyan lány lehetett akivel kavar vagy randizgatnak.

Nekem sincs fogalmam most mi van, elég fura történet. Ha az alvás közben semmi nem történt akkor viszont nem hiszem, hogy úgy nézne rád mint a jövendőbeli barátnőjére.

2015. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, hát ez aztán az igazi szemétség "hogy két nappal a lekoptatásom után már egy új lánnyal jön" ahelyett, hogy otthon fetrengene kínjában, és vörösre sírt szemekkel a nevedet sóhajtozná az ablakban állva. A szemétje! Hát nem becsajozott közben! Úgy kell neki! Nem tudja, hogy mit veszített.
2015. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miféle bénaság miatt veszítetted el a srácot. Ha szakítottatok, akkor ezt el is kell tudni viselni. Te tudod, hogy a beszélgetés hogy alakult, mikor hazahozott, mi ezt innen nem tudhatjuk. Szegény csajtól, akit leöntöttél elnézést kérhetnél, mert nem tehet semmiről, honnan kellett volna tudnia, hogy a képben vagy?
2015. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Te szereted őt! Azért viselkedtél ilyen furán :D. EZ szerelem, amikor nem tudod mit csinálj, hogyan viselkedj.

Azért csókoltad meg, mert vele szeretnél lenni. Visszacsókolt, ez jó jel. Respect a sráctól, hogy hazavitt, veled aludt és nem használt ki.

A lány miatt ne aggódj. Lehet azért vitte el a buliba, hogy féltékennyé tegyen (ez sikerült is ez esetben, de nem lennék lány, ha nem ez jutna azonnal az eszembe:D)..

De ne csodálkozz, hogyha talált magának valaki mást hirtelen.. Valószínű nem jelent neki annyit, szakítás után senki sem vág bele AZONNAL egy újabb komoly kapcsolatba. Az a lány csak egy pótlány.:D Azért tényleg kérj bocsánatot tőle, mert ez nem volt szép dolog tőled (még illuminált állapotban sem).

A ,,másokat" pedig szard le. Ki nem szarja le mit gondolnak rólad. Az embereknek már reflexxé vált, hogy beleütik más dolgába az orrukat. Szard le, ez a te dolgod. Amúgy meg mindenkivel történik ilyen.:)

Sok sikert!

2015. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!