Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? Bevallanátok vagy nem hogy Ő a szerelmed?

Figyelt kérdés
Körül belül 3 és fél éve hogy szerelmes vagyok fülig egy srácba akit nem láttam majdnem 3 éve, nagyon nagyon ritkán szoktunk pár mondatban cheatelni, de a mai napig fogalma sincs hogy mit érzek iránta. Sajnos azért ilyen komplokált a helyzet mert ő hetero. Nekem nem szokásom hetero srácokba zúgni de az a baj hogy Ő az a bizonyos nagy szerelem az életemben és hogy sosem fogom tudni elfelejteni. A világ 6 milliárd emberei közül Csak ő kellene bár tudom hogy lehetetlen, próbálom elfejteni de ha nem is gondolok rá hetekig akkor álmodok vele. Segítsetek.

2015. dec. 26. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vallanám be. Ráadásul nem is lehetsz szerelmes belé, ha csupán nagyon ritkán chateltek pár mondatban.

Megszemélyesítettél egy róla kialakított álomképet és abba vagy szerelmed, de az az ember nem ő.

2015. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha esélytelen, hogy viszonozza, inkább ne mondd el neki

kivéve ha neked ez kell, hogy túl tudj lépni rajta


amúgy ez valószínűleg nem szerelem, hiszen azt mondod, hogy 3,5 éve tart, de 3 éve nem láttad és szinte nem is beszéltek

inkább csak a róla kialakított képbe vagy szerelmes

jobb lenne neked, ha továbblépnél

2015. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy piedesztálra emelem,hogy minden jót és szépet neki tulajdonítom, tudom hogy rózsaszín ködbe látom és nem reális képet látok róla de akkor is okos, intelligens, szerény, érzelmes, és nagylelkű, önkénteskedik a rászorulóknak, szóval tudom hogy mi fogott meg bennem, azt is tudom hogy reménytelen, esélytelen, de ugyanakkor hiába igyekszem elfelejteni, van hogy hónapokig eszembe sincs, aztán jön egy nagyon valóság szerű álom, de még az álmaimban sem lehet az enyém. Arra gondolok hogyha mindent bevallanék és ezt vállalnám arccal, talán sikerülne lezárni a dolgot, az lenne a legjobb ha bunkó módon oltogatna, lenyomorékozna de tudom hogy ő ilyenre nem képes, amikor magam alatt is voltam mindig ő próbált lelket önteni belém, meg hogy szerinte rém intelligens és okos vagyok mert hogy nincs önértékelésem. Ő az én hősöm akit mindig szereti fogok míg élek, ettől félek.
2015. dec. 26. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak elképzeltél róla egy képet, aminek nem valószínű, hogy meg is felel. Ráadásul esélytelen, hogy viszonozza az érzéseidet, szóval tegyél le erről. Biztos volt valami gesztus a részéről, ami elindította benned ezt az érzést, talán másképp viselkedett veled, mint mások, nem tudhatom, de ez az érzés nem valódi szerelem. Kitartást.
2015. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. dec. 27. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!