Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyarázzátok el nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázzátok el nekem, hogy lehet az, hogy belezúgunk, szeretünk (akivel már volt ilyen) egy idegen emberbe, akivel még nem beszéltünk soha?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a könnyen belelszeretős típus, s a külső sem mérvadó, hogy milyen jól néz ki. De Ő mégis megőrjít!!!
2015. dec. 27. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegen, sosem beszéltetek, és mégis szerelmes vagy? Látod, az alapján köré kerítesz egy személyiséget, ami vagy illik rá, vagy nem, de mindenesetre te egy elképzelt, nem valós emberbe szeretsz bele, akit történetesen ezzel az idegennel azonosítasz. Nyilván könnyű úgy beleszeretni valakibe, hogy van róla egy idealizált képed, nem pukizik, nem túrja az orrát, de kedves és odaadó személyiség. Sok esetben ha megismered az embert, csalódás is lehet, mert nyilván egy valós személy sosem lesz olyan tökéletes, mint amilyennek te a fejedben őt megálmodod.
2015. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert mivel nem ismered azt hiszed tökéletes. Ha megismernéd nagy valószínüséggel kiszeretnél belõle.
2015. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, hát ez az, én is ezt gondoltam, hogy egy képet festek róla, de egyébként azt jó tudni rólam, hogy szinte mindig jól felterkepezem az ismeretlen emberek tulajdonságait, meg hogy mire számíthatok tőle. De miután elkezd beszélni, szóval megismerem- más lesz,amire gondoltam. Na de ez csak hazug embereknél fordul elő, mert hát szóban mindent lehet, de a tettek, testbeszéd határozza meg az embert leginkább. Így azt akartam mondani, a számító embereket még hamarabb felismerem, főleg lányok voltak ezek.
2015. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még lemaradt, hogy akit nemes embernek látok, arról később is kiderül, hogy értékes ember. Most a főtulajdonságokról beszélek! Egyébként ez a srác ritka, mint a fekete holló, annyit mondhatok. Lehet, hogy nem a mostani csitrik álma, mert nagyon gyengéd
2015. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jav fehér😟 nan összeagyok zavarodva, elnézést
2015. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, mert ahhoz lelkiség is kell, maximum csak nagyon erős vonzalmat érzel iránta, és ezt nevezed te "szerelemnek".
2015. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tinikoromban voltak ilyen dolgaim olyan emberekről, akikről azt hiszi az ember, hogy ismeri őket, mert kiadnak magukból dolgokat... elvileg. Énekesek, sztárok, a végzős osztály sztár versmondója, a srác, akivel 2 napja chatelünk stb :D. Apró infómorzsákból az ember hajlamos kész személyiséget felépíteni nekik a saját fejében. Hogy az énekes érzelmes, mert szerelmes dalokat énekel, hogy a versmondó srác művelt, mert biztos szereti a verseket. És nem gondolunk bele abba, hogy nekik is vannak problémáik, gyengeségeik, ugyanúgy, ahogy az osztályunka járó fiataloknak, akik éretlenek tudnak lenni, akik közül van olyan, aki megcsalta az aktuális barátját/barátnőjét stb. Főleg sztároknál van ez, hogy össze tud omlani a kártyavár, mert ott ugye ott van az is, hogy a menedzsment dönti el, mit nyilatkozzon le, melyik dal legyen az új single, meg van beszélve, hol jelenjen meg és kivel / kivel ne...
2015. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!