Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő több pénzt visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő több pénzt visz haza és tanultabb, jobb munkája van a párjánál okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Férfiként kérdezem, elég sok férfi társamtól hallom, hogy ez mennyire megalázó. Elég sokat gondolkoztam ezen a felkapott témán, hogy megmondom őszintén engem nem zavarna, ha ilyen nővel hozna össze a sors pláne, hogy mostanában eléggé karrieristák lettek a nők, én valahogy nem érezném ezt az egészet megalázónak. Én is ambiciózus vagyok, mert törekszem arra, hogy jobb keresetem munkám legyen csak még nem jártam sikerrel és a tanulás sose volt az erősségem, mert nem vagyok annyira okos, már általános iskolában is jöttek nehézségek. Szerintem nem a pénzbe, hatalomba kéne mérni a férfiasságot, hanem emberségbe.
2015. dec. 28. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van akit igen van akit nem ez ember függõ.
2015. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nőt nem zavarná szerinted hosszútávon?
2015. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Attól függ milyen a nő!
2015. dec. 28. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy több pénzt visz haza, mert mondjuk szerencsésebb átmenetileg, az oké, de mondjuk szerinted mennyire illenek össze, mennyire működhet egy olyan kapcsolat ahol mondjuk a nő diplomás, vezető beosztással, a társa pedig mondjuk egy postás vagy bármilyen segédmunkás?
2015. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És akkor mi van, ha ez a felállás? Attól, hogy vezető beosztású míg ugyanolyan ember, mint mindenki és ettől még nem kell neki hordania a nadrágot és nem kell elnyomni a másikat meg dominaként viselkednie. Idővel úgyis változhat a dolog és felcserélődhetnek a szerepek. Nem a beosztás határozza meg, hogy ki valójában, hanem hogy személyiségileg emberileg milyen az a fontos! El kéne felejteni ezt az anyagias gondolkodást és az emberséget nézni! Régebben én is hasonlóan gondolkoztam, de már rájöttem, hogy aki intelligens az nem ezeket a dolgokat nézi, hanem magát az embert.
2015. dec. 28. 23:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert ;)
2015. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen pláne hogy sok nö anyagi biztonságot szeret magától függetlenül is. Akkor egy diplomás nö, több diplomás baráttal rendelkezik, milyen lenne egy manikürözött barátjával kezet fognál kérges tenyérrel. Szép a befejezö gondolatod kedves kérdezö, de tudod mennyi nö mondja neki nem számit a pasi mit csinál milyen autója van hogy néz ki. Mégis mindig a sikeres jól szituált prémium autós pasiknak van szép barátnöjük még te az ut szélén a 15éves astra kombiddal szenvedsz
2016. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak gondot okoz.

Nem a helyzet a megalázó a férfinak, hanem a nő viselkedése. Senki sem szereti azt hallgatni állandóan, hogy "csönd, én tartalak el".

Míg fordítva a férfi ezt csak kivételes estben mondja, ha mondja egyáltalán.

2016. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, kérdező, de szerintem sok múlik az urak önbecsülésén. Volt egy időszak, mikor többet kerestem a páromnál. Fel sem merüt bennem, hogy ez probléma lehet, örültem, hogy végre találtam egy munkát, amit szeretek csinálni. Ő viszont hihetetlen hisztiket csapott és folyton irigykedett - ez volt, ami miatt elég nehezen tudtam felnőtt férfiként tekinteni rá, nem a kereset...
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Néha a saját nememet se értem... Ha lenne egy jó munkája inkább örülnék neki, mint hisztiznék, hisz ez mindkettőnknek jó lenne. Anyagi biztonságot meg nem mástól kell elvárni, már rég elmúlt az az időszak amikor csak a férfi dolgozott és a nő végezte a házimunkát.
2016. jan. 11. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!