Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy szűz sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szűz sráccal lefeküdni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és a barátom 24, de még sosem volt lánnyal. Érzem, hogy ma este itt lesz az alkalom. Mit tegyek? Mire vigyázzak? Nekem elég sok partnerem volt idáig, de most valahogy nem tudom mihez kezdjek, mindegyikőjük tapasztaltabb volt idáig nálam.
2015. dec. 28. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%

#10

Ő is tudja,hogy van benne igazság,azért fáj neki.

2015. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
és miből gondolod, hogy ő nem egy normális nő ? engem csak olyan szempontból zavarna a multja,de akkor is a régi szerelmek , nem annyira az alkalmi kapcsolatok, ha tényleg nagyon nagy szerelmem lenne az illető és a szerelem kisajátitó érzése miatt bántana, önbizalomhiányt okozna, hogy a többivel mik történtek.számszerűleg nálam ez az eddigi két nagy és két kisebb szerelmemből egyet érint.
2015. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11-s drága... sosem fájt és nem is fog ;) nem vagyok ribi, aki ismer nem is tart annak, és továbbra sem az én múltamról szólt a kérdés, az ilyenek mint te azért járnak erre az oldalra, hogy anonimként bizonygasság az igazukat, miközben az életben megszólalni nem mernek


#12-s köszönöm a kiállást az érdekembe és a válaszaidat! :)

2015. dec. 28. 13:39
 14/18 anonim ***** válasza:
de azért a lepontozómanók mindig erre járnak, még ha segiteni akarsz is a kérdésben vagy egy betámadás miatt. igy karácsony után is tele van mindenki sok-sok jóindulattal. 5 éve itt vagyok, nem érdekel a pontozás én sose pontozok le senkit, akinek nem tetszik le a véleménye , azt sem, mert nem érdekel, se károm, se hasznom belőle. de néha belegonodlok, akik ezt csinálják vagy belédkötnek ,azoknak vajon miért jó. szépen eltértem persze a kérdéstől, de azt még elmondanám a ribizőnek, hogy magam kárán tanultam meg, rokonokkal kapcsolatban is ,hogy a soha a büdös életben nem lehetsz biztos abban, amit annak hiszel valakiről. ismerted a szüleidet, amikor még meg sem születtél ? nem. plusz anyukád egy egész más korban szocializálódott, ami akarod vagy sem, de hat rád. lehet, ha most lenne fiatal, nem ugy csinálná (ha egyáltalán biztosan ugy csinálta, ahogy te tudod). az én szüleim 31 éve házasok, nem jó a házasságuk, nem illenek össze,intellektuálisan és személyiségjegyekben sem. csak az az szép régi korszellem, amiről te meséltél , olyan más volt akkoriban, hogy nem is volt ez mérvadó szempont sok házasság esetében. náluk is hasonló a felállás, mint nálatok, hogy amennyire tudom (de biztosra sosem tudhatsz semmit), nem nagyon élték ki magukat. és bár igazi szerelem se volt köztük sosem,ami sztem nagyobb baj, marhára nem lett ettől az önmegtartóztató életfelfogástól szép az életük és a kapcsolatuk. ez a sok probléma pl. ugy is kiütközött, hogy anyukám évek óta mániákusan féltékeny teljesen abszurd értelemben olyan nőkre, akikkel apukámnak lehetősége se lenne ismerkedni, se ideje, se körülményei, se kedve saját elmondása alapján. ezt az egyet talán biztosra tudhatom, mert anyukám amugy is minden emberről hülyeségeket feltételez, hajlamos irracionális teóriákat felállitani az agyában , meg embereket ismeretlenül leszólni, beképzelni magának nagyon nagy hülyeségeket. sajnos ő ilyen,nagyon nehéz ember, lehet nem fog tetszeni, de azt se csodálnám, ha ezek mellett csalták volna. de apukám egy nagyon csalásnak élő ember, már a 30 éve jó barátai is nevetségesnek tartják a hleyzetet, hogy nekik kell beszélni anyukámmal, hogy nem, nem megcsalni volt apukám távol otthonról munka után, csak beült velük egy sörözőbe, merthogy ők 30 éve tényleg jó barátok és alkalmanként összejárnak. és erre természetesen 10 tanu is van. apám még ezt is lenyeli és próbálja megértetni vele , hogy képzeleg. a barátai szintén. na ennyit erről. egy kapcsolat és egy ember személyisége olyan sok összetevős, amiben nem igazán mérvadó a nagy egészet tekintve, hogy egy vagy 5 vagy 10 emberrel voltál-e előtte.
2015. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%

#13

Nem arról van szó,hogy csak a szűz nő kellene nekem,akinek én leszek az első,de azért 10 partnere ne legyen már előttem,főleg 23 évesen.:/

2015. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 BlackSword ***** válasza:
Mint háborúzni a békéért... Amint elkezded értelmetlenné válik...
2015. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem az első barátom volt szűz,elsők voltunk egymásnak.

Eleinte bénáztunk,mint mindenki,de szépen belejöttünk:D Lehet,sőt biztos,hogy félénkebb lesz,mint egy tapasztalt fiú és hamarabb fog elmenni,a stressztől le is kókadhat,ahogy írták már.Nem ismer bizonyos "trükköket",apró szösszeneteket,amiket a tapasztaltak igen,de ha szereted,akkor bátorítsd és kész,ő is bele fog jönni:)

19L

2015. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint a szüzek félnek a nem szűz nőktől, mert azt hiszik, hogy a nőnek végig azon kattog az agya, hogy az előző mennyivel jobb volt... pedig ez hülyeség. :)

nem biztos hogy fel fog állni neki, erre készülj. és arra is, hogy többedik alkalommal fog csak összejönni. de ne törj le, csak hagyj neki időt :) ne mássz rá, hagyd, hogy ő másszon rád, és ha becsődöl, ne cseszd le :)


amúgy sajnos én se kellhetek a hatalmas 41%-kal bíró válaszolónak, mert már 4 fiúval feküdtem le és ebből csak 2-vel jártam, hatalmas ribi vagyok :/ ő meg féltékeny, és örökszűz, aki nem veszi észre, hogy nem az anyja korában élünk, amikor még ez a "csak egy valaki egész életemben" bele volt nevelve az emberekbe...


20/L

2016. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!