Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy töröljem ki őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy töröljem ki őt?

Figyelt kérdés

magamból is, meg a számítógépen van 7 éve régi képek becsomagolva egy fájlba amire egyszerűen nem tudok deletét nyomni, volt közben egy 1 éves táv kapcs. de hát kb idő pocséklás volt.

talán azért nem szabadulok tőle mert szülői nyomásra lett vége...? pedig fészen is eltávolítottam meg minden de vissza tér mégis akárhogy eltemetem



2015. dec. 28. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Deletét :DDD
2015. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nevetgélhetsz más nyomorúságán, majd megtudnád
2015. dec. 28. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre a választ CSAK MAGADBAN találod meg!

Ja, és ne keresd a kifogásokat, hogy "mert szülői nyomásra lett vége."

És.. ha arra lett vége, akkor azóta miért nem tudsz tovább lépni? Erre is a szüleid kényszerítenek, hogy ne felejts?


Lépj túl rajta, ennyi, az idő segít, plusz az, HA AKAROD IS HOGY ELFELEJTSD!


És még két kérdés: miért nem tudod kitörölni a képeket?

Élvezed, hogy szenvedést okozol magadnak?

2015. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az ő szülei nem hagyták egy év után jöttek rá arra hogy lehet nem csak filmezünk... -.-" de addig én voltam a minta barát hogy elne csesszen iylet nem talál még egyet hogy lehet ilyen szülö utána meg 180 fokot fordul...
2015. dec. 28. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdéseimre is tudnál légyszi válaszolni, amit feltettem neked?
2015. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szex kepek? 7 evente rakod ujra?
2015. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!