Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy lányt . ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt . ő az osztálytársam. Nagyon összevesztem vele . és kérte hogy a számát töröljem ki . mit tegyek?

Figyelt kérdés
kérem csak normális válaszokat kérek . már nem tudom mit tegyek . nagyon fáj a szivem miatta
2014. nov. 23. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Min vesztél vele össze ?

Ez fontos lenne.

2014. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne töröld ki a számát(egyszer még kellhet bármi miatt) és hagyd őt békén.
2014. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell kitörölni a számát. Minek? Nem az ő mobilja. :'D

Vonulj háttérbe, ennyi!

2014. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Töröld ki a számát. Ezentúl nézz át rajta, mint az üvegajtón. (azért neki ne ütközz...!)
2014. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem akart nekem visszairni soha de azért joban voltunk kiirja hogy látta de nem irt nekem . ezért megkérdeztem hogy miért nem irsz viszza? aztán azt mondta hogy mit akarsz .? mondom hogy veled beszélgetni . nem irt vissza és leblokkolt .

aztán üzenetet irt hogy töröld ki a számomat .

2014. nov. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!