Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töröljem ki az életembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töröljem ki az életemből/felejtsem el ha annyira szeretem?

Figyelt kérdés
Mindenkivel előfordult már, hogy szeretett valakit aki nem szerette viszont. Az én helyzetem annyiban más, hogy köztünk már volt szexuális kapcsolat ( itt a részleteket nem írom le mert hosszú lenne) de ő észre se vesz mindenki más csaj fontosabb neki mint én. Sajnos naponta találkozom vele mivel túl közel lakunk egymáshoz és akaratlanul is összefutunk. Így mégis hogyan verjem ki a szívemből?
2014. szept. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű, pláne így, hogy kihasznált téged. Legjobb, ha találsz magadnak valakit, akit nagyon szeretsz és meg is becsül.
2014. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyik gödörből a másikba estem mert pont valaki szintén kihasznált majd beleszerettem ebbe a pasiba és most ugyan azt csinálja.
2014. szept. 13. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az eseted. Idővel jobb lesz, de nem fogod addig elfelejteni, ameddig tényleg nem találsz egy normális férfit magadnak. Én is így voltam barátnőmmel. Csak akkor tudtam végleg elfelejteni, amikor jött a nagy szerelem.
2014. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!