Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem talált még rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talált még rám a szerelem?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok és még nem volt egy párkapcsolatom sem, egyedül vagyok. Vannak haverjaim, ismerőseim de ha értitek mire gondolok szívesen elcserélném már őket egy párkapcsolatra. Nem tudom úgy érzem néha, hogy valami természetfeletti dolog gátol, de nem tudom megmagyarázni, hogy mi az, hogyan lehetne feloldani, feltörni. Külsőleg rendben érzem magam, átlagos kinézetű vagyok. Eddig nagyon kevés sikerélményem volt a nőknél és nem tudom mi miatt lehet ez. Mi tudnék tenni, hogy változzon a dolog, vagy változzam, min kellene?

2015. dec. 28. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen érzem ezt. Nem tudom jövőben lesz-e valami változás, vagy örök magányra vagyok kárhoztatva...

De valaki hátha ír valami okosságot. :D

2015. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem teljesen vagyok átlagos kinézetű, de végül is nem az a lényeg.
2015. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig én rinyáltam 18 éves létemre, de akkor nem szólok semmit.. Kicsit azért megnyugtató hogy nem csak én vagyok így, mert a barátaim navy részének már volt kapcsolata vagy volt szerelmes...
2015. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szedjétek össze magatokat és ne csak várjátok, hogy a szerelem rátok találjon, hanem aktívan keressétek. nem szabad rágörcsölni sem, de legyetek aktívak, tegyetek érte. menjetek társaságba, szervezzetek probgramokat, ismerkedjetek meg új emberekkel, beszélgessetek velük sokat és előbb-utóbb találtok olyat, akivel nem csak emberileg, barátilag, hanem érzemileg és/vagy szexuálisan is kialakul valami.


eleinte nem fog könnyen menni, furcsa érzés, esetlenek vagytok, de minél többet csináljátok, annál jobban megy és annál eredményesebbek is lesztek benne. pont ugyanolyan ez is, mint a járni tanulás, vagy a focizás (vagy bármilyen más mozgás, sport, játék, tevékenység). amíg meg se próbálod, vagy keveset csinálod, addig ügyetlen és tapasztalatlan vagy, úgy érzed és mások is látják rajtad, hogy ügyetlen vagy. de ezen csak úgy lehet változtatni, ha elkezded csinálni, gyakorlod és tapasztalatot szerzel, hogy már ne legyél tapasztalatlan.

2015. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!