Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom, hogy szólítsam le, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon tetszik egy lány az iskolából, de nem is egy osztályba járunk és nem is egy évfolyamba. Ő most kilencedikes én meg már tizenegyedikes vagyok, így vagy majd 3 és fél év a korkülönbség köztünk. Az osztályából senkit nem ismerek és vele se beszéltem még sose. Kettőnk közötti egyetlen kapcsolat hogy mindketten az iskolai állatházban dolgozunk.

Van értelme próbálkoznom nála, ha ennyire „idegenek” vagyunk egymásnak? Nem nagyon fura hogy ilyen fiatal lány tetszik nekem? És ha van értelme, akkor, mit csináljak vagy mondjak neki? (még sose beszéltem komolyabban lányokkal, nem is nagyon tetszem nekik és még elégé félénk is vagyok lányok társóságában, így tanácstalan vagyok, hogy egyáltalán mit tegyek)

Kérlek, segítsetek!



2015. dec. 29. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy tetszik. Ha nem mersz élőben beszéni először akkor írj rá fbn és majd kialakul. :) sok sikert!
2015. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Odamesz es esztek egyutt valami macskakajat
2015. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: De mit írjak rá? Nincs nagy tapasztalatom hogy hogyan beszéljek lányokkal nem hogy még olyan lánnyal aki tetszik is.

Második válaszoló: Sajnos macskáink nincsenek :(

a szúnyoglárva is van olyan romantikus? :)

2015. dec. 29. 20:14
 4/19 anonim válasza:
100%
Írj rá, vagy szólítsd le és legyél vele kedves, vicces.. Egyáltalán ne hidd azt h gáz h fiatalabb tetszik, ez normális is.. Az lenne gáz h pl egy 6.osba lennél szerelmes.. És amugy is.. Ha félősebb vagy akkor jobb is ha fiatalabbal vagy mert egy veled egyidőstől tuti bepisilnél
2015. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy segítesz neki megszerezni a lakástámogatást.
2015. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Először csak irj rá Facebookon és érdeklőgy iránta azt szeretik a lányok. például: hogy vagy? milyen zenéket szeretsz? Mi a kedvenc szined ilyesmi :)
2015. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ötödik válaszoló: Ha hirtelen így elkezdek felé nyitni és kérdezősködni róla akkor nem fog gyanakodni hogy tetszik nekem ?
2015. dec. 29. 20:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne Facebookon írj rá. könnyebb, mert van időd gondolkodni a következő kérdésen, meg a válaszaidon, viszont ha már Facebookon megbeszéltek mindent, sokkal kevesebb témátok marad majd élőben és a neten azt sem látod, hogy milyenek a reakciói, jó kedve van, élvezi a beszélgetést, mosolyog közben, vagy unja az egészet, fintorog, nincs kedve hozzá...


ha az állatházban találkozhatsz vele, akkor inkább menj oda személyesen. megkérdezheted, hogy mióta van ott az állatházban, hogyan került oda, melyik a kedvenc állata, miért az a kedvence, otthon vannak-e állatai, ha nincsenek, akkor miért, ha van, akkor miért pont az lett neki, itt elmondhatod, hogy neked milyen állatod van (remélhetőleg ő úgyis megkérdezi tőled), ha szóba kerül az állatod, akkor elmesélhetsz egy vicces történetet is a saját állatodról, biztos vannak ilyenek, aztán a válaszaiból szépen lehet a beszélgetést tovább folytatni. ha mond valami olyat, ami érdekel, akkor arra rákérdezel. aztán megkérdezheted, hogy mikor lesz legközelebb, megbeszélheted vele, hogy akkor találkoztok.


megpróbálhatod rögtön elhívni valahova, hogy megigyatok valamit, vagy csak valahol máshol beszélgetni, sétálni, ilyesmi, de talán jobb, ha először csak beszélgettek 1-2 alkalommal, jól érzitek magatokat együtt és ha látod rajta, hogy ő is élvezi, csak utána hívod el valahova.

2015. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
attól soha ne félj, hogy megtudja, hogy tetszik neked. az a cél, hogy tetsszetek egymásnak. ha megpróbálod elrejteni, hogy tetszik neked és azt hiszi, hogy te csak barátként közeledsz, akkor csak barátkozni fog veled és sosem fogsz tetszeni neki. tudja csak, hogy tetszik neked, mert ez tetszeni fog neki is.
2015. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hogyan teremtsem meg hozzá az alkalmat, hogy ne a barátnője mellet legyen hanem egyedül és, hogy szóba álljon vele egyáltalán?
2015. dec. 30. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!