Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom, hogy szólítsam le, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nagyon tetszik egy lány az iskolából, de nem is egy osztályba járunk és nem is egy évfolyamba. Ő most kilencedikes én meg már tizenegyedikes vagyok, így vagy majd 3 és fél év a korkülönbség köztünk. Az osztályából senkit nem ismerek és vele se beszéltem még sose. Kettőnk közötti egyetlen kapcsolat hogy mindketten az iskolai állatházban dolgozunk.

Van értelme próbálkoznom nála, ha ennyire „idegenek” vagyunk egymásnak? Nem nagyon fura hogy ilyen fiatal lány tetszik nekem? És ha van értelme, akkor, mit csináljak vagy mondjak neki? (még sose beszéltem komolyabban lányokkal, nem is nagyon tetszem nekik és még elégé félénk is vagyok lányok társóságában, így tanácstalan vagyok, hogy egyáltalán mit tegyek)

Kérlek, segítsetek!



2015. dec. 29. 19:50
1 2
 11/19 Titusztitusz ***** válasza:
51%
Mit tegyél-mit tegyél...Hát...Például tedd azt, hogy odamész a lányhoz, és közlöd vele azt, hogy tetszik neked, és utána megkérdezed tőle, hogy volna-e kedve járni veled...Aztán ennyi...(Bízzunk abban, hogy egy ilyen lépés után talán csak nem fogja majd leharapni a fejedet...)
2015. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát pont ez nem válik be sose mert mindig ezzel kezdem, hogy bevallom amit érzek... (sajnos ilyen fajta vagyok)
2015. dec. 30. 19:57
 13/19 Titusztitusz ***** válasza:
Ha nem jön be az ilyen nyilt dolog, akkor az nem azért van, mert nyiltan kimondtad a vágyad lényegét, hanem azért van, mert nem voltál szimpatikus az adott lánynak...Úgyhogy ez esetben BÁRMI MÁS DOLGOT IS CSINÁLTÁL VOLNA, az se jött volna be...Úgyhogy szerintem ne bánkódj az ilyen eseteken...Jöbb nyiltan letisztázni mindent már az elején, minthogy istentudja meddig rágd a körmödet, hogy mit is tegyél, aztán meg a végeredmény ugyanaz legyen...
2015. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát most sokkal jobb... akkor nem azzal a taktikával volt gond hogy nyílt vagyok és őszinte hanem velem van a gond... most megnyugodtam
2015. dec. 30. 20:13
 15/19 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Alighanem ez a dolog állhat a háttérben, ha a lányok a nyilt beszédedböl nem akarnak sehogyse érteni...De ez esetben meg akkor nincs mit tenni...
2015. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Hat azert az nem olyan jo taktika, hogy maris a lenygre térsz, hogy hello, tetszel, járunk? Azér ez nem igy mukodik.Kell idő, hogy megismerje egymast valamennyire két ember es utana jobb osszejonni. Kedves kerdezo, ha sajnaltatod magad, akkor sosem lesz baratnod, ne akadj fel minden kis dolgon. Ha odamesz hozza akkor fog valaszlni,vki felsorolt par kerdest, tedd fel azokat,, ha tetszel neki, eszre fogod venni. Raadasul tudod, hogy minketten szeretitek az allatok, igy vsn kozos erdeklodesi kor is. en a mostani barátommal ugy jottem ossze 3 évvel ezelőtt, hogy nem ismertük egymast, es elkezdett koszongetni, utana meg ram irt fb-on.

Egyevkent megvnem tudhatod, hogy kinek tetszel, lehet, hogy azt várja hogy te mikor kezdemenyezel. Hajra!:) 22/L

2016. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel a hindu vallást, és meditálj még pár évet a dolgon, mielőtt belevágsz. Addigra ő férjhez megy, és te megmenekültél a problémától!
2016. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

azért az nagyon nem mindegy, hogy azzal indítasz, hogy belezúgtál/szerelmes vagy belé, vagy csak megmondod, hogy tetszik és elhívod randira, hogy megpróbáljátok megismerni egymást.


ha rögtön azzal indítasz, hogy belezúgtál, miközben még nem is ismeritek egymást, akkor nehéz mást mondania, mint azt, hogy ő nem viszonozza az érzéseid.

ha viszont csak randira hívod, abba belemehet akkor is, ha csak nincs baja veled, de nem érez semmit irántad és ezzel lehetőséget teremtesz rá, hogy megismerjen és esetleg kialakuljon valami. főleg, ha megnyerő a stílusod, humorod, közös az érdeklődésetek, stb...

2016. febr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Azt javaslom, hogy vedd elő a tökeidet (persze ne szó szerint), menj bátran oda hozzá és kezdd mondjuk azzal, hogy: Szia.


Hidd el, működik.

2016. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!