Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A sorsszerűség tényleg létezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sorsszerűség tényleg létezhet?

Figyelt kérdés

Több,mint 3 hónapja elhagyott a párom,akit igazán szívből szerettem.

A lelkem teljesen belehalt a szakításba,20 kg-ot fogytam,azt éreztem,semmi értelme az életemnek.

A sok közös terv,álom úgy pukkadt ki,mint egy lufi,és nagyon mélyponton voltam.

November elején gondolkodtam,hogy jönnek majd az ünnepek,ez csak még rosszabb lesz.

A barátaimtól is teljesen elfordultam,begubóztam,aztán 11.25-én meghalt egy közeli barátom,ami teljesen megrendített,mert váratlanul ért mindenkit.

Szinte el sem akartam hinni,a következő érzésem pedig az volt,hogy mérges lettem magamra,hogy elhanyagoltam a hozzám közel álló személyeket egy olyan személy miatt,aki szó nélkül szakított velem,és le se sz*r azóta se.

Közben pedig úgy halt meg az egyik legjobb barátom,hogy hetek óta nem beszélgettem vele,mert mindenkitől elzárkóztam!

Akkor eldöntöttem,hogy véget vetek ennek az időszaknak,és túllépek a volt páromon.

2 hete pedig olyan különös érzésem is van...várom a karácsonyt,pedig senkim nincs,mármint családom sem,és ez olyan érdekes érzés így,meg kellemes.

Pár napja pedig a véletlen folytán megismerkedtem egy szimpatikus férfival is,aki elkérte a számom,randira hívott,folyamatosan keres,és jól esik.

Érdekes érzések kavarognak bennem,kellemes most minden.

Amióta 'észhez tértem',jó dolgok történnek velem.

Antit pedig sosem fogom elfelejteni,mindig itt lesz a szívemben,szeretni fogom,ma lesz a temetése,pont a névnapomon...ott a helyem.

Ez vajon a sors volna,hogy így alakult minden?

Tényleg tragédiának kell ahhoz történnie,hogy rájöjjünk,a szakítás nem a világvége?

27/N



2015. dec. 10. 05:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Boldog névnapot Judit :)

részvétem a barátod miatt

sajnos túl későn jöttél rá, hogy a szakítás nem a világ vége, így elszalasztottál jó pár lehetőséget a boldogságra...


Én 7 évig voltam depressziós egy hülye tini szerelem miatt, közben leraktam 3 szakmát, jó irányba haladt az életem, de semmit nem tudtam belőle értékelni, mert nem a jó dolgokra koncentráltam...


A sok butaság helyett a boldogságra kellene koncentrálni, de vannak helyzetek amikor ezt nem tudod megtenni, mert fáj belül, nehéz boldognak érezni magad és a jó dolgokat észrevenni...


Remélhetőleg most már te is boldog leszel és nem fogsz olyan után sírni aki nem érdemli meg...


22F

2015. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!