Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem sors vagy tennunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem sors vagy tennunk kell erte?

Figyelt kérdés
A tennunk kell erte olyan lehangoloan hangzik...a sors meg olyan romantikus

2015. nov. 16. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyes az, hogy meg kell próbálni, ugyanis 2 emberen múlik a kapcsolat, és az egyik próbálkozhat bármivel, ha a másikat nem érdekli.


Első lépés rajtunk múlik, a 2. meg a másik félen és csak reménykedhetünk, hogy irányunkban teszi meg.

2015. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább szánalmasan hangzik, hogy valaki arra vár, hogy a sors majd megoldja helyette a dolgokat. Sok olyan emberrel lehet találkozni véletlenül, akikkel összejöhetnél, de azért tenni is kell valamit.
2015. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sorsnak is köze van ehez(pl.véletlenül megismersz valakit),de persze tenni is kell érte.
2015. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem a kettő keveréke. A találkozás sorsszerű volt, de azért mindkettőnknek tenni kellett, hogy abból kapcsolat, sőt, szerelem legyen.
2015. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első lépés a szerencsén múlik,tehát hogy olyan emberrel összehozzon a sors,akinek tetszel,és neked is ő nyilván.

Ezután jöhet az,hogy lépni is kell tudni.

Nekem még az első lépés sem jött össze soha,így hát a másodikra tovább sem tudtam soha lépni,és ez a szomorú. :/

24/F

2015. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!