Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nálatok hol kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok hol kezdődik az hogy egy fiú nyálas? Minél több véleményt írjatok ha lehet

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 21:32
 1/6 anonim válasza:
45%
Justin Bieber-t hallgat
2015. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha lányosabb, romantikusabb, gyengédebb, érzékenyebb, mint én magam.
2015. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok becézgetés,ami már idegesítővé válik.
2015. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogy érzelmi téren, ha úgy hogy a lány nem szereti de ő azért még jön az olyan dumákkal hogy szüksége van rád meg ilyesmi?
2015. máj. 1. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

ezt nehéz lenne megmondani

személyfüggő is, hogy kinél mennyi lenne már a zavaró

ha amúgy is érzelgős és úgy csinálja, akkor az előbb kezd el engem bosszantani, mint aki nem az a kimondottan romantikus alkat (de azért nem is bunkó) csak előjön belőle, mikor olyan a hangulat, helyzet

ez sokkal jobban bejön, így nem is zavar, nem tartom nyálasnak


meg ha szeretek valakit, akkor nyilván örülök ha kimutatja mit érez, de ha nem tetszik az illető, akkor hamar kellemetlenné válik


ez persze csak az én véleményem, más lánynak nyilván más jön be

2015. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs olyan, hogy túl nyálas

Imádom a romantikát, nem bírom nélküle

2015. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!