Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ezzel a 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ezzel a 32 éves nővel (a kapcsolattal)?

Figyelt kérdés

Van egy 32 éves nő. A családjánál lakik,dolgozik. Van egy többéves kapcsolata, egy igen szerencsétlen,elhízott, 43 éves férfival, aki kb zsebpénzből él, meg néha elmegy árulni a piacra. A csávóval nem laknak együtt.

Engem két éve ismer,neten ismert meg, a "szeretője" lettem. Csak hogy én szerelmes lettem ebbe a nőbe.

Csak magamnak akarom. Mindig balhézok, ha a barátjánál alszik.

Teljesen kikészít.Mert amikor a zsírgépnél van, mindig suttog a telefonba. Ezzel kb megaláz.

Kell ez a nő nekem, komolyan. Határozatlan,behódoló,elnyomható nőről van szó, legalábbis velem szemben ilyen. Állítólag a barátjánál ő az úr. Pl azért suttog a telefonban állítólag, mert nem akarja az apoláris anyagokban kíválóan oldódó barátját megbántani. :D


Szerintetek mit kéne csináljak? Én 23 éves vagyok. Lehet udvarolnom kéne neki?


2016. jan. 2. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Így megalázod magad, hogy ebben a státuszban vagy x ideje nála? :D Az szép. A helyedben hagynám ezt a nőt, és keresnék egy szinglit.
2016. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoksz, vagy szöksz. Ha ő is akarná, akkor már rég együtt lennétek.

Fiatal vagy, és naiv. Ez nem baj, de komoly kapcsolatot a korod béliekkel akarjál kialakítani. Jó tanárnénid volt, de többet nem kaphatsz, és ne is akarj.

2016. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt még fel, hogy az orrodnál fogva vezet? Egyedül a farkad és a figyelmed kell neki, komolyan egy percig nem gondolná a dolgot.
2016. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És te 23 évesen mit tudnál neki nyújtani?


Szerintem neki pont jó. A 43 évessel elvan,te meg néha kipolírozod a fiatal farkincáddal :D

2016. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell magyar pasi.....
2016. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tyűha....nem is tudom, melyikőtök a legszánalmasabba kapcsolatban :D de azt hiszem, hogy te egy hajszálnyival megelőzöd a nőt.


hogy mi a teendő? szakíts vele, és keress valaki normálisat. vagy neked "Határozatlan,behódoló,elnyomható" az ilyen nők tetszenek? grat :D

2016. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak 2színű és hazug, és Téged titkol.

Majd kiábrándulsz belőle emiatt.

2016. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!