Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbántott a párom és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott a párom és nem is keres. Mi a teendő, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap este összekaptunk a párommal, vagyis inkabb o velem.

Próbáltam vele beszelgetni (tavkapcsolat, ezert csak írásban), de o órákig nem reagált pedig láttam, hogy más közösségi oldalakon elérhető. Irtam neki, hogy nem ertem miert csinálja ezt, de akkor inkabb nem irok neki, mire a fejemhez vágta hogy idegesítem, mert o most mást csinal (ezt korábban nem mondta) es hogy ne írjak neki. Erre nem is irtam mar, de azóta nem keres, es nem irt, nem hívott semmi.

Nekem ez elegge rosszul esett, hogy kb szoszerint elküldött a francba es meg csak nem is ir (azt mar el sem varom hogy bocsánatot kérjen az ilyen beszéde miatt).

Szerintetek?



2015. máj. 27. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Vedd már észre ha valakinek terhes a személyed, és fullasztod a tapadásoddal.

Miért kell addig erőszakoskodni míg elküld nő létedre a francba?

2015. máj. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Milyen párodról beszélsz egyébként, mikor a pasi már ott tart veled, hogy fuldoklik tőled? Ez az ember már régen nem a párod.Lélekben legalábbis.
2015. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne megmondania, ha mást csinál? Lehet, hogy játszott a gépén, vagy egyszerűen pihent, stb. Ha nem lép ki sehonnan, akkor mindenhol elérhetőt mutat, pedig esetleg nincs is gép előtt. Nem kell ennyire ráakaszkodni, érthető, hogy elküldött a francba, mert ezt sokáig nem lehet bírni. Adj neki teret és most írj neki te, hogy szeretnéd megbeszélni a történteket.
2015. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Köszöntelek abból az alkalomból, hogy vagy hatodszor teszed fel ugyanezt a kérdésedet!


Nálatok 3 naponta ez a gond?

2015. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Először raktam fel a kérdést.

Egyébként meg lehet tenyleg raakaszkodtam, bár nem tudom, hisz minden nap egesz délután es este beszelunk, epp ezert nem értettem hogy mi ez a tegnapi. De láthatóan nagyon megvan sértődve mert ma reggel se keresett. Pedig mindig a hívására ébredek fel.

Szerintetek akkor írjak en neki, vagy varjam meg míg o keres?

2015. máj. 27. 07:41
 6/20 Mumusan ***** válasza:
100%
Várj még egy napot. Aztán írj.
2015. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mióta tart, de szép és hosszú jövőt nem jósolok.

Volt távkapcsolatom.

Ha megkérdeztem, miért nem keresett, amikor amúgy szokott, kiakadt.

Ha én nem írtam 2 napig, hogy ne érezze, hogy fontos, nekem esett, hogy én mennyire le$zarom őt és dögöljek meg. Szakítás. 1 hónap elteltével ő nem tudja, hogyan éljen nélkülem... Asszem ilyet nem kérek többet...

2015. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kéne megmondania, ha mást csinál? Lehet, hogy játszott a gépén, vagy egyszerűen pihent, stb. Ha nem lép ki sehonnan, akkor mindenhol elérhetőt mutat, pedig esetleg nincs is gép előtt."

Pont azért kellene megmondania, hogy mást csinál, hogy ne legyen belőle félre értés. Nem olyan kiszabott megterhelő leírni, hogy "Ne haragudj drágám, szerkesztek közben, csak lassan tudok válaszolni" vagy "Most játszok egy kicsit, majd később beszélünk" vagy valami.


Ettől függetlenül a többieknek igazuk van, túlságosan rá vagy te épülve a srácra.

Most kivárnék egy néhány napig, hogy lecsituljon és csak utána próbálnám megbeszélni vele, hogy mi a pék lisztes farka volt ez.

Hosszútávon viszont jó lenne valami rendszeres délutáni vagy esti programot beszerezned, hogy ne állandóan rajta lógj, ne épüljenek le a kapcsolataid miatta stb. Járj el zumbázni, néptáncolni, csatlakozz a helyi hímzőkörhöz vagy valami ;)

2015. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megertem,hogy rosszul esik es ez nagyon bunko volt a baratodtol. Az osszes elottem szolo okosnak meg nem hiszem hogy volna elkepzelese milyen az ilyen szituacio tavkapcsolatban! Ha latta hogy irtal az lenne a minimum hogy szol hogy : Edes ne haragudj de most nem erek ra , lett egy kis dolgom kesobb beszelunk. Ennyivel el lehetett volna intezni es senki se sertodik meg es /vagy erzi magat rosszul. Mi a baratommal ( szinten tavkapcsolat 3 eve mar) megbeszeljuk kb mikortol er ra a masik. Nekem most ha el kell mennem delutan pont mikor o hazaer akkor meg elozo nap megbeszeljuk vagy ha kozbe jon valami es tudom hogy var gyorsan irok neki. Ez olyan mint a rendes kapcsolatban ha a fiu nem megy a csaj ele pedig megbeszeltek. Ne csinalj semmit, ha attol jobban erzed magad irj neki annyit hogy nem akartad zavarni csak hisnyzik meg szereted es ennyi innentol ugyse tudsz mas csinalni. Majd ha legkozelebb skypeoltok megbeszelitek szemtol szembe nem irogatva.

18/L

2015. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves #9-es leirtad majdnem ugyan azt mint a #8-as.

Amugy mindkettőtökkel egyettértek!

Volt távkapcsim.

Egy időben természetes volt, hogy whatsapp, viber chatelésnél szolt, (vagy én szoltam) ha gépezni, tanulni szeretet volna, v. otthon kellett segitenie. Ez egy természetes kommunikácio volt.

A bajok akkor kezdődtek amikor ez kezdett nem igy lenni és az eddig természetes dolgot -ha rákérdeztem- kezdte számonkérésnek venni!


Persze irj ahogy #9 mondta. De lelkiekben készülj, hogy ez már nem ugyan az a kapcsitok mint volt. Valami megváltozott benne.

Sajnálom, hogy nem tudlak biztatni! :(

2015. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!