Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Normális, hogy nagyon zavar, amikor a párom barátai az exbarátnőiről beszélnek meg összehasonlítgatnak velük? L/20

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Értelmes ember nem beszél a az exekről az új barátnő előtt. Tinik vagytok?
2016. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen! Azt nem értem,hogy a barátod ezt miért hagyja...

Én a helyedben legközelebb cikizném õket meg megmondanám,hogy ha annyira jók az exei miért nem szednek fel egyet közzüllük...jaaaa,hogy töketlenek az más :D

2016. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked semmi közöd ahhoz, hogy mások miről beszélgetnek, azaz nem normális, ha téged zavar, hogy a pasid barátai miről beszélgetnek.
2016. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ha nem előttem beszélnék meg, de tudnék róla, hogy ez a témájuk, akkor nem zavarna. De volt, hogy nekem mondták, és szerintem látszott, hogy nem esik jól.
2016. jan. 2. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyesen valasztottal uj part, csak gratulalni tudok.
2016. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd lesz neki uj baratnoje (hivjuk Panninak) es egy nap Pannikat fogja osszehasonlitani a volt exeivel, koztuk veled is. Ez nagyon megalazo, hagyd ott!!
2016. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!