Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik és sulizik. Találkozgattunk, évek óta ismerjük egymást. Nem kérdezte meg, hogy járjunk, de úgy viselkedünk. Legközelebb csak nyáron jön. Mit tegyek? Most akkor együtt vagyunk? Lenne értelme? Normális válaszokat kérek, köszönöm.

2016. jan. 2. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Egy távkapcsolat nem működik hosszú távon.
2016. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De annyira szeretjük egymást. :(
2016. jan. 2. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
De a szex szükséglet.Egymásnak teaztek rosszat ha vártok 1 évben 1-2 találálkozóra.Megfosztod magad olyan emberektől akikkel boldog lehetnél és nem távkapcsolatban...nem éri meg.
2016. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam ismerkedni, de nem tudok. Nem tudok mást úgy megszeretni.
2016. jan. 2. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, működhet, ha mind a ketten akarjátok, meg tudjátok oldani a találkozókat és együtt akartok maradni.

De ha már benned felmerül ez a kérdés, akkor hagyjátok az egészet a fenébe.


Én is távkpacsiban vagyok lassan 3 éve, igaz közöttünk a táv csak 200km, de heti egy nap tudunk talizni, ha meg mind a kettőnknek jó, akkor hol nála, hol meg nálam vagyunk. Az összeköltözés is szóba jött már, és hamarosan az is meg fog történni.

2016. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én kibírnám, csak félek ettől az egésztől. Nem tudom, hogy ez csak az én romantikus képzelgésem-e és a szerelemben ez nem akadály. Félek, hogy talál ott egy másik lányt. Nyár még messze van.
2016. jan. 2. 10:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már valamihez így állsz hozzá, akkor minek erőlteted? A szerelem nem kényszer!

Ha nem bízol meg benne és nem beszélitek ezt meg, akkor mi értelme ennek az egésznek úgy őszintén?

2016. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bízom benne de szerintem természetes, hogy van bennem egy kis félelem. És mint mondtam, nem kérdezte még meg, hogy lennék-e a barátnője,
2016. jan. 2. 10:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Előbb talán meg kéne kérdezni mielőtt álmokra ringatnád magad és utána jöhet a pofára esés, mert lehet, hogy ő meg nem akar távkapcsolatot.


Tudod a kommunikációval sok minden megoldható!

2016. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy kettőtök közül csak Te vagy nagyon szerelmes, ő jól elvolt Veled, ennyi. Én a következő beszélgetésnél rákérdeznék hogy ő hogyan látja a kapcsolatban a perspektívát? Mert ez jelenleg nem kapcsolat, csak vársz rá de azt sem tudod,mire...

Próbáld meg kipuhatolni hogy mit szeretne, van-es esetleg esélye hogy Te utána tudj menni vagy ő hazajönni, hogy többet tudjatok együtt lenni...ennek hiányában sajnos esélyes hogy ő csak alkalmi, laza kapcsolatra vágyik.

2016. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!